Amasya Faizsiz Araba

Ev ve araba satışına farklı bir tarz getiren büyük yatırımlar sayesinde, faizsiz araba almak mümkün hale geldi. Kişinin gerek inancı ve gerekse fazla faiz miktarları ödeyerek ekonomik anlamda sarsılmamak için faiz ödemeden araba alma arayışına çözüm bulan firmalar, büyük yatırımlarla Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermeye başladı.

Yazımızın devamında faizsiz araba veren yerler ve bu yerlerin sistemlerinin genel işleyişinden bahsedeceğiz.

Amasya Faizsiz Araba Nasıl Alınır? Sistem Nasıl İşler?

Özel sermayeli ve devletin ilgili makamlarından alınan izinlerle hizmet veren farklı firmalar, hiç faiz ödemeden araba almayı mümkün kılmaktadır. Aşağıda bu alanda en fazla tercih edilen firmalar hakkında, detaylara da değindik. Ancak biraz sistemin işleyişinden bahsederek, nasıl faiz ödemeden araba alacağınızdan bahsedelim.

Bahsettiğimiz firmalar, genel bir katılımın sonucunda araba alınmasına imkân vermeleri nedeniyle hiçbir faiz ödemeden istediğiniz aracı almanıza imkân tanıyor. Bu şirketlerin şubelerine giderek sadece küçük bir katılım payı ödeyerek, alacağınız araca göre aylık çok küçük taksitlerle kura sistemiyle istediğiniz aracı almanızı sağlıyorlar.

Alacağınız araç için yapılacak kuraya girmek için, aylık ödenen tutar ve aracın miktarı da ayrı bir önem taşıyor. Şartları anlaştıktan sonra size belirtilen katılım tutarını ödeyerek, sisteme dahil oluyorsunuz. Ardından ise belirli aralıklarla çekilen kuralarda çıkmanız halinde, size bilgi veriliyor. Sizde Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden, dilediğiniz marka ve model aracı peşin olarak satın alarak ödemesini katılım şirketinizin yapmasını sağlıyorsunuz.

Banka kredileri ve diğer seçeneklere göre büyük oranda daha az masrafı olan bu sistem, aynı zamanda insanları faiz gibi masraflardan kurtarmaktadır. Bu sistemde kuranız bazen 3 ay sonra, bazen ise 8 ay sonra çıkabiliyor. Bu süreler tamamen örnek amacı taşısa da, genel olarak tüketicinin çok menfaatine olacak şekilde sonuçlanmaktadır.

Sisteme almak istediğiniz araçla ilgili peşinat yatırmanız durumunda, kuralarda daha erken çıkma şansınızda o kadar fazla oluyor. Dilerseniz hiç peşinat ödemeden, sadece aylık taksitlerinizi faizsiz bir şekilde ödeyerek bu sistemden yararlanabilirsiniz.

Taksitleri Ödeyemediğinizde Ne Olur?

Faizsiz araba veren yerler, taksitleri ödeyemediğinizde yasal süre sınırını da dikkate alarak aracınıza el koyabilir ve ödemeler yapılmaya başladıktan sonra aracınızı geri alabilirsiniz. Henüz araç çıkmamış ise, sisteme katıldığınız şirket şubesine giderek taksitlerinizi bir süre dondurarak, sonrasında tekrar başlamak istediğinizde ister geçen süreyi toplu ödeyebilir ve isterseniz de sadece aynı taksitlerle kaldığınız yerden devam etmek isteyebilirsiniz.

Amasya Faizsiz Araba Alınabilecek İlçeler

  • Göynücek
  • Gümüşhacıköy
  • Hamamözü
  • Merkez
  • Merzifon
  • Suluova
  • Taşova

Amasya Faizsiz Araba Satan Firmalar

Türkiye’de güvenilir bir şekilde tamamen kurumsal olarak faizsiz araç alınabilecek yerlerden bazıları, şunlardır.

Katılımevim Araba

Faizsiz bir şekilde araba sahibi olabileceğiniz Katılımevim, katılım ücretiyle taksitli araba veren firmalar arasında yer almaktadır. Bu ücret dışında, herhangi bir ek ücret ya da sürpriz masraflarla karşılaşmadan, dilediğiniz arabayı satın almanız mümkündür. Katılımevim araba sistemi hakkında detaylı bilgi: https://tokibasvurulari.com/katilimevim-araba/

Birikim Oto

Birikim Oto’da taksitle faizsiz araba satan yerler arasında, tercih edilen yerlerden biridir. Temel olarak faizsiz finansman sağlayan firmalardan biri olan Birikim Oto 1989 yılında kurulmuş olup, Telli Grup güvencesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Birikim Oto sistemi hakkında detaylı bilgi: https://tokibasvurulari.com/birikim-oto/

Fuzul Oto

1992 yılından günümüze kadar faizsiz ev ve otomobil alma fırsatı sunan Fuzul Oto, sektörün güvenilir isimlerinden biridir. Tıpkı listemizde yer alan diğer firmalar gibi, faiz ödemeden düşük taksitlerle tercihinize göre peşinatlı ve peşinatsız ödemelerle Fuzul Oto ile araç sahibi olabilirsiniz.