Eminevim ile Kolaylıkla Ev ve Araba Sahibi Olun | Eminevim Yorumları ve Şikayetleri

Eminevim Nedir? Eminevim Battı Mı? Yorumları ve Şikayetleri

Eminevim, faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre istediği gayrimenkulu almasını sağlayan bir model sunuyor. Tasarruf Finansman Modeli ile imece ve yardımlaşmanın gücüyle ev sahibi olma imkanı elde edebilirsiniz. Faizsiz taksitler ve ek ücretler olmadan istediğiniz evi Türkiye’nin her yerinden alma şansına sahipsiniz. Eminevim, birikiminizle daha uzun sürede alacağınız evi daha kısa sürede teslim ederek sizi tasarrufa yönlendiriyor.

Ayrıca, taksit ödemelerini dondurabilme ve isteğe bağlı olarak evin değerinde değişiklik yapabilme imkanı sunuyor. Eminevim’in güvenliğe önem verdiğini de unutmayın; eviniz borcunuz bitene kadar satılamaz kaydıyla size ait olur. Eminevim, faizsiz ve dayanışmaya dayalı bir modelle hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Eminevim Nedir?

Eminevim, Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir model sunuyor. Bu model, faizsiz ve bütçeye özel olarak kişinin istediği yerden gayrimenkul sahibi olmasını sağlıyor. Eminevim’in Teminatlı Tasarruf Finansman Modeli, imece ve yardımlaşma ruhunu temel alıyor ve aynı zamanda Elbirliği Sistemi olarak da biliniyor.

Bu modelde taksitler faizsiz ve ekstra ücretlerden arındırılmıştır. İlk aylarda faiz ödemeden ev sahibi olma şansına sahipsiniz. Eminevim sayesinde Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Kendi birikiminizle daha uzun bir sürede alacağınız evi Eminevim size daha kısa sürede teslim eder. Bu model sizi tasarrufa yönlendirirken aynı zamanda esneklik sunar. İstediğiniz zaman evin değerinde değişiklik yapabilir, taksit ödemelerinizi geçici olarak dondurabilirsiniz. Zorunlu durumlarda sistemden ayrılmak isterseniz, o güne kadar ödediğiniz miktarı geri alabilirsiniz (organizasyon ücreti iade edilmez).

Eminevim ile Kolaylıkla Ev ve Araba Sahibi Olun

Eminevim Sistemi

Eminevim’in en önemli özelliklerinden biri, teslim tarihinde evi alan kişinin kendi evine geçmesiyle kiradan kurtulması ve evi daha ekonomik bir şekilde edinmesidir. Ayrıca, Eminevim evini alan kişinin borcu bitene kadar satılamaz kaydıyla evin güvence altına alındığı bir sistemdir. Böylece, Eminevim müşterilerinin haklarını korur. Hemen teslim ev almanın Türkiye’deki yaygın yolları kredi kullanmak veya peşin ödeme yapmaktır, ancak peşin alım yapabilen kişi sayısı maalesef sınırlıdır ve kredi kullanıldığında evin maliyeti iki katına çıkar. Eminevim Tasarruf Finansman Modeli ise faizsiz ve tamamen dayanışma temelinde çalışır. İşte bu yüzden, Eminevim’in Tasarruf Finansman Modeli, halk arasında yapılan altın günleri gibi, her üyenin sırasını bekleyerek ev sahibi olmasını sağlar.

Eminevim’in sunduğu birçok farklı avantaj sayılabilir. Bunlar arasında faizsiz bir model olması, her bütçeye uygun seçenekler sunması, Türkiye’nin her yerinden ev alabilme imkanı sağlaması, kirada olanlara destek olması ve ev sahibi adaylarına ödeme kolaylıkları sunması yer alır.

Eminevim, ipotek teminat sistemini kullanarak çalışır. Bu sistem, ev sahibi olan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasını sağlar. Böylece, diğer üyelerin hakları da korunmuş olur. Eminevim, güven sağlamış bir firma olarak piyasada itibar sahibidir ve 200 binden fazla bireysel ve kurumsal konut ve araba referansına sahiptir. Eminevim’in sunduğu imkanlardan yararlanmak için aylık taksitlerini ödeyebilen herkes hayallerini gerçekleştirebilir.

Eminevim Yorumları ve Şikayetleri: Eminevim Güvenilir Mi?

Eminevim, ipotek teminat sistemini kullanarak çalışan bir firma olarak, evini alan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydını sağlayarak diğer üyelerin haklarını koruma misyonunu üstleniyor. Piyasada güvenilir bir itibara sahip olan Eminevim, 200 binden fazla bireysel ve kurumsal konut ve araba referansıyla hizmet veriyor. Ancak Eminevim’in kullanıcı memnuniyetine verdiği önem, sadece referanslarıyla sınırlı değil.

Eminevim, müşteri odaklı yaklaşımıyla güvenilir, şeffaf ve açık bir hizmet sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, Eminevim şikayet birimi, kullanıcıların geri bildirimlerini ve şikayetlerini çağrı merkezi, e-posta, web sitesi, internet sitesi, mobil şube ve mektup yoluyla kabul ediyor. “Eminevim yorumları ve şikayetleri” firma tarafından sıklıkla araştırılan konular içerisinde yer alıyor.

Eminevim, aldığı her şikayet ve bildirimi özenle kayıt altına alarak referans numaralarıyla arşivliyor. Bu bildirimler tek tek inceleniyor ve en geç 3 iş günü içinde yanıtlanıyor. Öneriler, talepler ve memnuniyet bildirimleri için ise iletişim kanalları her zaman açık tutuluyor.

Eminevim’in güvenilirlik konusundaki başarısı, yeni kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri olan “Eminevim güvenilir mi?” sorusunu da yanıtlıyor. Şirket politikası, bu merak edilenler başlığı altında paylaşılırken, Eminevim’in 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ve sağladığı güven ile faizsiz ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kullanıcılara gönül rahatlığıyla sisteme katılma imkanı sağlıyor. Türkiye genelinde 120’den fazla şubesi bulunan Eminevim, her an ulaşılabilir olmanın yanı sıra 444 36 46 numaralı kurumsal iletişim hattıyla da kullanıcıların sorularını yanıtlamaya hazır durumda.

Yorum Yap