Çanakkale Taksitle Araba

Çanakkale Taksitle Araba

Günümüzde İstanbul, Ankara gibi büyük metropollerde yaşıyor olsak da araç sahibi olmak hala büyük gereklilik. Özellikle  İstanbul’da toplu taşıma son derece gelişmiş durumda bu sayede insanlar kolaylıkla bir yerden bir yere gidebiliyorlar. Ancak toplu taşıma araçlarının hızları oldukça düşük, örneğin metrobüsle saate sadece 40 kilometre yol alabiliyorsunuz. Bu da araçla 20-25 dakikada gidebileceğiniz bir yere 1 saate ulaşmanız anlamına geliyor. Özellikle iş yeriniz evinizden 50-60 kilometre uzakta ise, her gün 3-4 saatiniz yollarda geçiyor demektir. Araç sahibi olduğunuzda bu süreler genelde yarı yarıya azalır. Tabi ki araç sahibi olmanın zaman tasarrufundan çok daha fazla şey kattığını da biliyoruz.

Araba satın alalım da bizde araba alacak para nerede diye söylüyor olabilirsiniz. Günümüzde araç sahibi olacak kadar nakit paranız olmasa bile kolaylıkla araba alabiliyorsunuz. Banka ile aranız iyiyse banka kredisi çekebilir değilse taksitle senetle araba satın almanın yollarını ararsınız. Günümüzde taksitle veya senetle araç satan pek çok kurum var. Peki hangi kurumlar taksitle veya senetle araç satışı yapıyor? Çanakkale’de taksitle araba nasıl alınır, otomobil hayalinizi en kolay yoldan nasıl gerçeğe dönüştürebilirsiniz sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Çanakkale Taksitle Araba Satan Firmalar

Birarabam.com, taksitle araba satan firmalar arasındadır. Birarabam ile araç satın aldığınızda  faiz veya herhangi bir şekilde vade farkı gibi çeşitli ek ödemeler yapmazsınız, taksitlerinizi kendiniz belirler ve borcunuzu planlanandan çok daha erken bir süre içerisinde bitirebilirsiniz. Peşinat ödemeden araç satın alabilir ve satın aldığınız aracın maliyet oranını düşürebilirsiniz.

Birikimoto’da ayda 400 TL’den başlayan fiyatlarla araç satın alabilirsiniz. Bugün herhangi bir bankaya gittiğinizde ve araç kredisi çektiğinizde hiçbir zaman aylık taksiti 400 TL olmaz. Ancak Birikim oto size uzun vadelerle kredi çekme imkanı verdiğinden kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Birikimoto.com’da kredi masrafı faiz ödeme zorunluluğu gibi sizi yoran ek giderlere yer yok. Herkese açık katılım şartları bulunur, firmadan alacağınız araçları standart bir banka kredisinden çok daha ucuza mal edersiniz. En büyük avantaj ise taksitleri sizin belirliyor oluşunuzdur.

Fuzul Oto firması da peşinatsız taksitle araba veren firmalar arasındadır. Fuzul Oto’da faizsiz peşinatsız kredisiz araç sahibi olabiliyorsunuz. İstediğiniz tutarda peşinat ödeyebiliyor minimum %20 peşinat kotasına takılmıyorsunuz. Noter huzurunda yapılacak çekilişlere katılıyor ve her ay bir kişinin araç sahibi olması sağlanıyor bu kişi siz de olabilirsiniz. Araç için her ay ödediğiniz taksitlerin yarısı bittiğinde sıra hala size gelmese de sistem otomatik olarak kalan tüm kişileri araç sahibi yapar.

Örneğin, 100 bin TL’lik bir araç  çekilişine  girdiniz. 50 kişiden oluşan bir gruba dahil edildiniz ve her ay 2 bin lira ödemeniz bekleniyor. 25 ayın sonunda gruptakilerin yarısı araçlarını teslim almış olacakken size sıra gelmemiş olsa bile 25 ayın sonunda grupta kalan kişilerin hepsi otomatik olarak  araç sahibi yapılır. 100 bin liralık araç için aylık 1 bin TL ödeme yapacak 100 kişilik gruba katılırsanız bu durumda 50 ayın sonunda sıra size gelmemiş olsa bile araç sahibi olursunuz.

Çanakkale Taksitle Araba Alınabilecek İlçeler

 • Ayvacık
 • Bayramiç
 • Biga
 • Bozcaada
 • Çan
 • Eceabat
 • Ezine
 • Gelibolu
 • Gökçeada
 • Lapseki
 • Merkez
 • Yenice

Yorum Yap