Birarabam

Seçmiş olduğunuz ve satın almak istediğiniz araç için nakit parası bulunmayanlar adına Birarabam fırsatlarından yararlanma şansı sunulmaktadır. Farklı taksit seçenekleri ile sizlere sunulan bu sistem sayesinde dilediğiniz aracı daha kolay imkanlar ile satın alabileceksiniz.

Birarabam Nedir?

Birarabam sistemi, sizlere faizsiz ve kendi belirlediğiniz taksitler ile araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Birarabam sisteminde faiz ya da vade farklı gibi ödemeler yapmadan araba satın alabilmektesiniz. Sistemde sizlere ayrıca borcunuzu erkenden bitirme imkanı da sunulmaktadır.

Birarabam ile araç almak isteyenler dilerse peşinat vermeden de direk taksit olanaklarından yararlanabilir. Birarabam sisteminden Türkiye’nin neresinde olursanız olun yararlanabilme şansına sahipsiniz.

Siz de Birarabam ile araba hayalinizi daha fazla ertelemeyin ve hemen bu ayrıcalıklardan faydalanın. Birarabam ile sıfır araç almak yerine ikinci el araç satın almayı da tercih edebilirsiniz. Sisteme dahil olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yetkililer kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Birarabam Sistemi

Araç alımını kolaylaştıran bir sistem olan Birarabam, en cazip fırsatları ile birlikte uzun süreden beridir sizlere destek olmaya devam ediyor. Tasarrufa dayalı olarak hizmet vermekte olan Birarabam, en uygun koşullar ile araç alınmasına olanak tanıyor. Gelir seviyesi ne olursa olsun herkes bu sistemi kullanarak araç satın alma imkanlarından yararlanabilir.

Birarabam oldukça basit bir sistem ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. Bu sistem sizlerin ödeme gücüne uygun esnek taksit seçenekleri sunmaktadır. Birarabam sisteminde 80 aya kadar taksit imkanından yararlanma şansınız bulunuyor. Sistemden yararlanmak için öncelikle hangi aracı alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Sonra aracın fiyatına göre taksit tutarları belirlenmektedir.

Araç satın alırken sıranın belirlenmesi noter huzurunda gerçekleştirilmektedir. Sıranın ilk size çıkması durumunda satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Çekilişte son sırada kalanların mağduriyet yaşamaması adına da gerekli yardım yapılmaktadır. Birarabam sisteminde isterseniz ara ödeme yapmanıza da gerek bulunmamaktadır.

Dilerseniz taksit tutarını yükseltebilir ve borcunuzu daha kısa sürede kapatabilme imkanı elde edebilirsiniz. Sizlere sunulmakta olan bu önemli avantajlar ile aracın tutarından daha az bir ödeme yaparak araç sahibi olma fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Birarabam Yorumları ve Şikayetleri

Birarabam ile araç satın almak isteyenlere her ne kadar faizsiz taksit imkanı sunulsa da bu sisteme dahil olmak için sizden bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Ödemiş olduğunuz bu ücret daha sonra sistemden çıkmak istediğiniz takdirde sizlere iade edilmemektedir. Ancak ödemiş olduğunuz taksitleri geri alma imkanınız bulunmaktadır.

Birarabam ile araç sahibi olmak her ne kadar akıllarda soru işareti bıraksa da, taksit ödemelerinin düzenli olarak yapılması halinde sorunsuz olarak araç sahibi olabilmektesiniz. Sistem ile ilgili hiçbir yerde olumsuz bir yorum ile karşı karşıya kalmamaktasınız. Nakit paranız olmasa dahi dilediğiniz aracı taksitler ile satın alabilirsiniz.