Adıyaman Faizsiz Araba

Adıyaman Faizsiz Araba

Araç sahibi olabilmek birçok kişinin hayalidir. Araç fiyatları oldukça yüksek miktarlarda olduğu için de peşin bir şekilde araç almak oldukça zor olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi taksitli olarak araç almayı denemektedir. Taksitli olarak almak denildiğinde ise faiz kaçınılmaz olmaktadır.

Taksitli satışlarda, yüklü faizlerle neredeyse araç bedeli kadar faiz alınmaktadır. Bu nedenle vatandaşlarda bu durumdan oldukça kaçınmaktadır. Ancak faize maruz kalmadan da araç alabilmek mümkün hale gelmiştir. Yani istenilen aracın bedeli ne ise o bedel ödenmektedir. Ne kredi faizi bulunmaktadır ne de vade faizi. Bu sayede istenilen araca kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Faizsiz araç alabilmek için istenilen araca ve ödeme planının iyi belirlenmesi gerekmektedir. Bütçeye uygun bir araç ve ödeme yöntemi seçilerek araç sahibi olunabilir. Ayrıca faizsiz taksitle araba almak istendiğinde peşinatlı veya peşinatsız olmak üzere iki ayrı satış gerçekleştirilmektedir.

Adıyaman Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Taksitle araç satın alınırken denenebilecek birkaç tane yöntem bulunmaktadır. Araç almak isteyen kişi ne şekilde bir araç almak istediğine karar vererek bu yöntemlerden istediğine başvurabilir.

Bu yöntemlerden birisi otomobil üreticilerinin satışlarını arttırabilmesi için oluşturmuş olduğu kampanyalar olmaktadır. Bu kampanya kapsamında otomobil üreticisi faizsiz finansman teklifinde bulunur. Fakat bu yalnızca güçlü krediye sahip olan müşteriler için geçerli olmaktadır. Bu yöntemden yararlanabilmek için oldukça güçlü bir krediye sahip olmak gerekmektedir. Aksi taktirde faiz ödemek kaçınılmaz olacaktır.

Diğer bir yöntem ise sıfır veya ikinci el araçları faizsiz bir şekilde satan oto galerileri ve firmalar olmaktadır. Firmalar satışlarını sürdürebilmek ve kişileri faize maruz bırakmadan araç satışı gerçekleştirmektedir. Bu şekilde araba almak istendiğinde peşinata da gerek kalmamaktadır. Önemli olan istenilen araca ve ödeme yöntemine doğru karar vermektir. Bir de araç satın alınacak firma iyi seçilmelidir.

Adıyaman Faizsiz Araba Alınabilecek İlçeler

  • Besni
  • Çelikhan
  • Gerger
  • Gölbaşı
  • Kahta
  • Merkez
  • Samsat
  • Sincik
  • Tut

Adıyaman Faizsiz Araba Satan Firmalar

Faize maruz kalmadan araç satın almak istendiğinde bu sektörün başında gelen birkaç tane firma bulunmaktadır. Bu firmalar Eminevim Araba, Birarabam ve Finansarabam olmaktadır. Her firmanın farklı satış stratejileri bulunmaktadır. Kuruldukları günden bu yana birçok kişi araç sahibi yapmışlardır ve yapmaya da devam etmektedirler.

Eminevim Araba, Eminevim kurumunun bir kuruluşu olmaktadır. Birçok vatandaşı ev sahibi yapan firma şimdi de araç sahibi yapmak için kolları sıvamıştır. Eminevim Araba, vatandaşları peşinatlı / peşinatsız, faizsiz ve düşük taksit miktarları ile araç sahibi yapmaktadır. Bayanların altın günü mantığı ile çalışmaktadır. Başvurular doğrultusunda gruplar oluşturarak sırası gelen kişinin istediği aracı satın alarak, müşterisine taksitli olarak vermektedir.

Birarabam, düşük ve orta gelirli vatandaşları araç sahibi yapmaktadır. Kişilerin istediği aracı vade farksız ve faizsiz bir şekilde kullanımlarına sunmaktadır. 66 aya varan vade imkanları ve düşük miktarlı taksitler sayesinde kolayca araç sahibi olunabiliyor.

Finansarabam, kişinin istediği arabayı sıfır veya ikinci el olarak faiz uygulamadan taksitli olarak satmaktadır. Ödemede ise Çekiliş, Relax ve Vade Ortası Ödeme Fonu olmak üzere üç ayrı yöntem uygulamaktadır.

Yorum Yap