Mardin Peşinatsız Araba

Mardin Peşinatsız Araba

Günümüz yaşam şartlarında insanların birikim yapması giderek zorlaşmaktadır ve buna karşı özellikle araçlar önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fakat kişiler gerek nakit eksiklerinden ötürü gerek banka kredi faiz oranlarından dolayı araçlara sahip olamamaktadır. Bunun yerine marka ve modelde değişiklik yapılarak ya da araba hayallerinde vazgeçerek yaşamlarına devam etmektedirler.

Ancak günümüzde taksitle araç almak ve taksitlere başlamadan önce peşinat ödemeden araç sahibi olmak gibi imkânlarda bireylere sunulmaktadır. Birçok firma araba kampanyaları sayesinde kısa süreler içinde üstelik bütçenizi sıkıntıya sokmadan araba sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Peşinatsız Araba Satan Firmalar

Peşinatsız araba kampanyaları katılımcılar için dönem şartlarına uygun güncellenmektedir. Böylelikle araba satın almak isteyen vatandaşların, mağduriyetlerinin de önüne geçilmiş olunmaktadır. Peşinatsız araba satan firmalarda araç alımları için yapılması gereken işlemler de bir hayli kolaydır. Bu firmalarla kişiler yetkililerle internet üzerinden iletişime geçebildikleri gibi şubelere giderek de iletişim sağlanabilmektedir.

Eminevim Oto

Peşinatsız, faizsiz ve müşterilerin belirleyeceği taksit seçenekleri ile otomobil alma imkânı sunan firmalardan birisi de Eminevim Oto firmasıdır. Firma bu şekilde 25 senede 50.000 bireye satış yaptığını belirtiyor. Şirket ayda bin taşıtı müşterileri ile buluşturuyor. Emin şirketler Grubu Genel müdürü yaptığı açıklamada faizsiz, peşinatsız düşük ödeme seçenekleri ile birçok kişiyi araba sahibi yaptıklarından bahsetmiştir. Emin otomotiv 1991 yılında sıfır otomobillerde yaptığı kampanyalarla beraber şu anda ise ikinci el otomobil satışlarına da devam etmektedir. Şirket faizsiz peşinatsız ve taksit seçenekleri ile ikinci el otomobilde de aylık bini aşkın taşıtı müşterilerine sunmaktadır.

Birarabam

Türkiye’de araba almak isteyenleri faizsiz peşinatsız bir yöntemle ulaşma yolunu açmak amacıyla kurulan Birevim firmasının alt kuruluşu olan Birarabam herkese araba alma imkânı sunuyor. Araç sahibi olmanın oldukça zor olduğu bu dönemde Birarabam firması peşinatsız, bayisiz, küçük taksitlerle müşterilerini otomobil sahibi yapıyor. Birarabam; peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitlerle müşterilerine, arabaları asıl fiyatları ile birlikte sıfır ya da ikinci el araba alma imkânı sunmaktadır. Birarabam ile Türkiye’nin neresinde olursa olsun kişilere peşinatsız, faizsiz araba alma imkânı sunulmaktadır.

Fuzul Oto

Fuzul oto; peşinatsız, faizsiz ve düşük ödeme seçenekleri ile birçok kişiyi araba sahibi yapmaya devam etmektedir. Fuzul Oto; birçok ödeme seçeneği ile müşterilerinin bütçesine uygun imkânlar sunmaktadır. Bunlardan birisi çekiliş sistemidir. Halk arasında yapılan altın günlerine benzer bir sistemdir. Otomobil almak isteyen kişiler 11, 15, 21, 31, 37, 49 ve 61 kişilik gruplar halinde Fuzul oto tarafından bir araya getirir. Sistemde bütün taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kimin otomobil sahibi olacağı, noter huzurunda aylık yapılan çekilişler ile belli olmaktadır. Diğer bir sistemde vade ortası sistemidir. Bu sistemde kişi alacağı otomobilin teslim tarihi önceden belirler ve taksitlerin yarısında kişi otomobil sahibi yapılan bir sistemdir. Diğer bir sistemde ara ödemeli sistemidir. Peşinatlı ya da peşinatsız katılabileceğiniz bu sistem belli dönemlerde ara ödeme yaparak otomobili erken alma sistemidir.

Mardin Peşinatsız Araba Alınabilecek İlçeler

  • Mardin Merkez
  • Dargeçit
  • Derik
  • Kızıltepe
  • Mazıdağı
  • Midyat
  • Nusaybin
  • Ömerli
  • Savur
  • Yeşilli

Yorum Yap