Birevim Nedir? Birevim Yorumları ve Şikayetleri

Birevim

Birevim, Birlikte Tasarruf Finansı ile ev, dükkan ya da araba gereksinimleriniz için bütçenize uygun tutarlarda finansal çözüm sağlamaktadır. Peki Birevim nedir? Birevim yorumları ve şikayetleri yanı sıra, Tasarruf Finansman şirketleri arasında yer alan firma hakkında merak edilenleri açıklıyoruz. Ev sahibi olmanın hayal olduğunu düşünen bireylerden misiniz? Bu durum Birevim sayesinde hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşebileceğini gönül rahatlığı ve eminliği ile sizlere bildirmek isteriz. Özellikle ödeme noktasında bir ilke imza atan niteliklere sahip Birevim firması, ufak ödeme bedelleriyle ve sağlamakta olduğu avantajları ile isteyen herkesin ev sahibi olabilmesini mümkün kılabilmektedir.

Diğer yandan bütçeniz dolayısıyla ev sahibi olamıyorsanız Birevim tarafından sizlere sunulacak olan özel fırsatlardan yararlanmak adına iletişiminizi sağlayabilir, büroları ziyarette bulunarak ev ve satış detayları hakkında en güncel bilgileri alarak, size uygun fiyatta ve boyutta evlerin bilgilendirilmelerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Birevim yetkilileri, beklentinizi ve bütçenizi dinleyecek ve en uygun alternatifi tarafınıza sunabilecektir. Bu konuda geniş bir yelpazeye sahip olduğunu açıkça ifade edebiliriz. Vakit kaybetmeden Birevim.com üzerinden detayları inceleyebilir, birebir görüşme ile size uygun evin satın alma işlemlerinin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. İşlemleriniz, sizin istediğiniz özellikteki evler, ödeme bedelleri ve seçenekleri, güvenli ve hızlı hizmeti ile Birevim tarafından eksiksiz sağlanabilecektir.

Birevim Nedir?

Birevim, ev sahibi olmak isteyenlerin isteklerine ve maddi olanaklarına en uygun alternatifi sunabilen bir gayrimenkul şirketi olmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren Birevim, güvenilir bir firma olarak bilinmekte ve ev sahibi olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. BİREVİM; kuruma ait bir iş modeli olan “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ve insanı merkeze alan hizmet anlayışı ile kişilerin konut, otomobil, işyeri gibi gereksinimlerine yenilikçi finansal çözümler üretmektedir.. BİREVİM; tasarruf sahiplerinin, borçlanarak değil, küçük tasarruflar yaparak konut, taşıt ve benzeri ihtiyaçlarına sahip olmasına olanak sağlar.

Birevim, bir evin olsun istiyorsan sloganıyla taksitle ev almak isteyenlere hizmet veren deneyimli bir şirkettir. Sundukları hizmet sayesinde belki hayatınız boyunca alamayacağınız bir evi kendi ödeme planlarınızı belirleyerek alma şansına sahiptir. 2018 yılında birçok alanda ödül alan sistem rakiplerinden farklı olarak müşterilerinin kendi taksit imkanlarını belirlemelerine imkan sağlamaktadır. En önemli hizmetlerinden birisi de çok uzun vadelerde ödeme yapabilecek olmanıza rağmen bunun için bir faiz ödemeyecek olunmasıdır. Aynı zamanda müşterilerine hızlı teslimat hizmeti de veren şirket bu sayede sektörde dikkat çekici bir hizmet vermeyi başarmaktadır.

  • İlk olabilecek nitelikte kolay ödeme imkânı sağlaması
  • Farklı özelliklerde ev seçenekleri
  • Hızlı satış işlemlerini sağlaması
  • Güvenilir nitelikte hizmetleri olan Birevim gayrimenkul şirketi, en yüksek standartlar altında herkesin ev sahibi olabilmesini mümkün olabilecektir.

Birevim, tüm bu özellikleri, talep sahiplerine sağlamak üzere büroları üzerinden çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir. “Ben de bütçeme ve isteklerine uygun ev sahibi olmak istiyorum.” diyorsanız, bu gayrimenkul firmasına taleplerinizi ulaştırabilirsiniz. En temel özelliği olan uygun fiyat ve küçük bedelli taksitleri ile sizleri ev sahibi yapacak olan firma, fırsatları ile de büyük ölçüde rahatlığı tarafınıza verebilecektir. Bu nedenlerden ötürü de ev sahibi olmak arzusunda olan bireyler olarak Birevim adresinde iletişime geçebilirsiniz. Bürolara gelerek de sahibi olmak isteğinde bulunduğunuz evi görebilir, resmi satın alma işlemlerinin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Birevim Sistemi

Birevim sistemi nasıl işliyor merak eden kullanıcılarımız için ifade etmek gerekirse; altı ayda bir düzenlenen sıra tespiti ile gelecek altı aylık zaman içerisinde teslim hakkı kazanan 6 tasarruf sahibi belirlenir. Bu şekilde, gerçekleştirilen sıra tespitleri sonrasında her ay bir tasarruf sahibi faiz ödemeden, ek maliyetlere katlanmadan ve tamamen kendi tasarrufları ile hayalini kurduğu evin yada arabanın sahibi olur.

Birevim ev satış ofisi olarak ev sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği bir firma olmaktadır. Bu firmada farklı özellikte ve büyüklükte evlerin alımlarını sağlamak oldukça kolay olabilmektedir. Tüm özellikleri bir yana uygun ev bedelleri ve ödeme seçenekleri ile de ilgi odağı olan firma, Birevim sistemi ile ev sahibi olmayı en basit ve rahat düzeye indirebilecektir. Farklılığını çeşitliliği, bütçe bazlı çalışmaları, ödemede kolaylık sunması, resmi işlemlerini güvenli şartlarda sunabilmesi ile verebilen firma, gayrimenkul alma hayalinde olan her bireyi ofisine beklemektedir. Sizler sadece bütçe ve özellik bakımından taleplerinizi ileteceksiniz, geride kalan tüm detay ve hizmetler, bizzat Birevim yetkilileri tarafından başlatılabilecektir. Ev atın alma konusunda kararsızlık yaşıyorsanız Birevim.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada firmanın evleri ve satışları, yapılacak olan ödeme seçeneklerine kadar çeşitli detaylara erişebilmeniz mümkün olabilecektir. Ayrıca sayfa üzerinden site yönetimi ile iletişim sağlamanız ve güncel detaylar noktasında bilgilendirme almanız da mümkün olabilmektedir. Birevim ve yetkilileri sizlere en iyi hizmeti gerek iletişim kanalları ve büroları üzerinden sağlayabilecektir. Gerek bilgilendirmenizi, gerekse sahip olmak isteğinde olduğunuz evin alım işlemlerini yetkililerin işlem sağlama hızları ve firmanın sistemleri ile kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. A’dan Z’ye en iyi ev sahibi olma kapısını sizlere açan ve her açıdan rahatlığı sunan Birevim’den ev almak ayrıcalık olacaktır.

Birevim Nedir? Birevim Yorumları ve Şikayetleri

Birevim Yorumları ve Şikayetleri

Birevim devlet güvencesi var mı merak eden kullanıcılarımız için “Evet” diyebiliriz. 2021 yılı Mart ayında Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) tarafından yürürlüğe giren Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketler Kanunu içerisinde bu sektörde hizmet vere kurumlara özel bir şekilde düzenlemeler gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Birevim firması, bir gayrimenkul firması olması özelliği ile ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirecek hizmetlerini verebilmektedir. Güvenilir bir firma olan Birevim gayrimenkul firması, en iyi özellikleri, en geniş alternatifleri, fırsatlarla dolu dünyası ile ev sahibi olunabilmesini sağlayabilmektedir. Bu alanda çok sayıda firmanın olması doğal olarak zihinleri karıştırabilmektedir.

Ancak Birevim sadece ev seçenekleri ile değil, ev alımı için sağlanması gereken her aşaması ile en yüksek standartlar altında ev satış hizmetlerini sağlayabilmektedir. Sizler de Birevim yorumları ve şikayetleri okuduğunuzda bu konuda en iyi firmanın Birevim gayrimenkul firması olduğunu anlayabilecek ve vakit kaybetmeden firma hizmetlerinden yararlanmak üzere başvurularınızı oluşturmak isteyebileceksiniz. Ana sayfa üzerinden sağlayacağınız incelemelerle de size en uygun olan evin belirlemelerinde bulunabileceksiniz. Her bir detay tarafınıza güncel olarak sağlanmaktadır. Birevimin dünyası, sağladıkları ev sahibi olabilme fırsatlarından yararlanabilmeniz adına kuruluşundan bu yana gerekenleri sağlamaya devam etmektedir.

Unutulmamalıdır ki Birevim ile hayal olan ev sahibi olma imkânı gerçeğe dönüştürülebilecek yakınlıktadır. Bunu elde etmek de sizlerin elin olmaktadır. Bir iletişim sağlamanız ve karşılayabileceğiniz taleplerinizi sunmanız ev sahibi olmanız için en temel ve ilk adımı oluşturacaktır. Sonrası, taleplerinize orantılı bir şekilde yetkililer tarafından yürütülebilecektir. Özellikle satın alacağınız evin bedellerini zorlanmadan, maddi sorun ve sıkıntı yaşamadan ödeyebileceğiniz için düşünmeden, tartma gereği duymadan ev alımlarını başlatabilirsiniz.

Birevim Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim dünyasına giriş yapanlar dört farklı şekilden kendiler için uygun olanı tercih ederek ev sahibi olabilirler. Sıra tespitli tasarruf yöntemiyle ev almak isteyenler noter huzurunda girmiş oldukları grupta ki diğer insanlarla evleri alacakları sırayı belirlerler. İster peşin ödeme yaparak veya yapmadan istediğiniz taksit miktarıyla ev sahibi olma fırsatı size verilecektir.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon iki de ev alma seçeneklerinden birisidir. Tüm detaylar aynı olmakla birlikte ilk versiyondan farkı taksit tutarlarında alacağınız ev belirlendikten sonra yapılacak artıştır.

Diğer bir seçenekse serbest planlı tasarruf yöntemi vardır. İlk olarak alınacak ev bedeli belirlenir. Peşinat ve ara ödeme yapmadan ödeme şeklinizi belirlemeniz yardımcı olacaktır. Bu yöntemde taksitler hiç artış göstermez veya isterseniz artış yapılmasını isteme hakkına sahip olabilirsiniz.

Son olarak da konut değer endeksli yöntemi tercih ederek ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde ödemeleriniz merkez bankası verilerine göre düzenleneceği için evinizi alırken değer kaybı yaşamadan teslim alma şansınız olacaktır.

Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Birevim sistemlerinin hiçbirisinde peşin ödeme yapma zorunluğu yoktur. Şirket bu konuda sunmuş olduğu ev alma yöntemlerinin hiçbirisinde müşterilerini peşinat ödeme zorunluluğu getirmemektedir. Tabi istenmesi halinde peşin ödeme yapma hakkınızı da size bırakmaktadır. Ayrıca istenirse ara ödeme yapmadan veya ödeme yaparak da ödemelerinizi gerçekleştirme şansına sahip olmanıza imkan tanımaktadır.

Birevim Çalışma Bedeli Nedir?

Birevim ile çalışmak isteyenlerin aklına gelebilecek olan ilk soru onlarla çalışmak için ne kadar ücret ödeyecekleri olacaktır. Bu konuda net bir ücret yoktur. Satın alacağınız eve göre bu bedelde değişiklik gösterecektir. Peşin ödeme yapılması gereken bu bedeli belirlemek için %4,5 ile %12 arasında değişen oranlar kullanılmaktadır.
Bu oranlardan hangisini kullanılacağı sizin almak istediğiniz evin bedeline göre şirket tarafından belirlenecektir. Evin değeri yükseldikçe organizasyon bedeli de aynı oranda yükselecektir. Bu şirketin alacağı sorumluluk karşılığında sizden almak istediği bir bedeldir. Evin fiyatı belirlendikten sonra sizin de ödeyeceğiniz bedel belirlenmiş olacaktır.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim sistemi sektörde ki diğer şirketler gibi güvenilir olduğunu ispat etmek için ev almak isteyenleri ofislerine davet etmektedir. Tabi bunu yapmalarının nedeni akıllarında soru işareti bulunan ve buna rağmen bu sisteme giriş yapmak isteyenlerin akıllarında ki bu sorunların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Ev almak isteyenlere verilecek olan evi belirlemek için kullanılan kura metodu noter huzurunda yapılması, tüm ödeme yapılarının şeffaf bir şekilde hesaplanması gibi detaylar onların öne çıkan güvenilir özelliklerinden bazılarıdır. Aynı zamanda bu sistemi kullanan diğer müşterilerinin de yapmış olduğu olumlu ve olumsuz yorumları da okuyarak onlara güvenip, güvenemeyeceğinize kendinizde karar verme şansına sahip olabilirsiniz.

Birevim Avantajları Neler?

Birevim şirketinin sunmuş olduğu sistem sayesinde müşterilerine çok sayıda avantaj sunduğunu göstermektedir. Peşinat, ara ödeme, faiz gibi zorunluklar olmadan ev sahibi olma şansını sumaktadır. Ülkenin neresinden isterseniz ev alıp, alacağınız evi en ucuza mal etme şansınız olacaktır.

Alacağınız ev için taksitlerinizi kendiniz belirleme şansınız olacaktır. Bu sayede 60 ile 480 aylık gruplardan birisine dahil olabilirsiniz. Evi aldıktan sonra kalan borcunuzu ne zaman isterseniz o zaman kapatma şansına sahipsiniz. Bütçeniz zorlanmadan gireceğiniz bu sistem sayesinde diğer yöntemlere göre daha kısa sürede ev sahibi olmanız mümkündür.

Sistemleri sayesinde alacakları evin değerini değiştirebilir, ödeyecekleri aylık taksitleri değiştirebilir ve bu değişikler için hiçbir ceza uygulaması olmadan gerçekleştirebilir olmaları da avantajları arasında sayılabilir. Tasarruf Finansman sektöründe hizmet veren bir diğer firma Fuzul Ev hakkında bilgi almak isteyenler Fuzulev Nedir? Fuzul Ev Yorumları ve Şikayetleri makalesine göz atabilir.

Yorum Yap