Kolayevim

Kolayevim

Sizleri faiz ya da vade farkından kurtaran, almak istediğiniz mülk ya da araca kolay şekilde sahip olmanızı sağlayan sisteme Kolayevim denir. Ara ödeme ya da faiz gibi mülk edinmede karşılaşılan en büyük sıkıntılar bu sistemde yer almamaktadır.

Kolayevim Nedir?

Peşinat sistemleri devlet denetimi altında bulunan faizsiz ev alma sisteminin genel adı Kolayevim’dir. Sistem içinde yer alan tüm peşinat sistemi olduğu gibi devlet denetimi altında bulunmaktadır. Banka ya da farklı pek çok yöntemde faiz bulunmaktadır. Bu da ev ya da araç almak isteyenlere vade ve ödeme açısından külfet oluşturur.  Bu konuda çalışan Kolayevim sistem olarak faizi ortadan kaldırmıştır. Böylece herkes kolay bir şekilde ev sahibi olabilir. Bu sistemde sadece katılım payı bulunmaktadır. Bu pay da faiz ile kıyaslanamayacak kadar azdır. İslami yapıya tam olarak uygun bir şekilde hazırlanan sistemde faiz ya da vade gibi durumlar söz konusu olamaz.

Kolayevim’i benzeri sistemlerden ayıran pek çok yön bulunmaktadır. Bu sistemde benzerlerinden farklı olarak vatandaşın hakları tam olarak korunmaktadır. Ayrıca ekonomiyi canlandırması açısından devlet de destek vermektedir. Sistem içinde birkaç ayrı kol bulunmaktadır. Bunlardan birisi peşinat ile sağlanan ödeme ve teslim alınmasıdır. İkincisi ise peşinatsız olarak ev alımıdır.  Birkaç farklı seçeneği dahi bulunan sistemden yararlanmak ise oldukça kolaydır. Sistemin avantajları da bir hayli fazladır.

Kolayevim Sistemi

Sistem olarak Kolayevim faizsiz ve vadesiz ev alımı sağlamaktadır sadece ev almak için değil aynı zamanda araba almak için ya da arsa gibi taşınmazlar almak için de sistem kullanılır. Sistemin en büyük avantajı peşinatsız olarak dahi sisteme giriş yapılmasıdır. Ayrıca bu sistemde faiz bulunmamaktadır. Vade farksız olarak sistemden yararlanmak ve ev almak mümkündür. Hızlı ve kolay şekilde işleyen sistemin en güzel yanı ise yasal şekilde işlemlerin yapılmasıdır.

Sistemi kullanmak da oldukça kolaydır. Bu sisteme ülkemiz vatandaşı herke dahil olabilir. Ayrıca sisteme dahil olmak için herhangi bir peşinata da ihtiyaç yoktur. Aylık taksit tutarına göre başvuru yapılması tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra kredi notu konusunda hassas olmak gerekir. Bu sistem faiz ya da banka gibi işlem yapmamaktadır. Fakat vereceği peşinat için sizin güveninizi almalıdır. Peşinat ile girilen grupta ev alma süreciniz çok çabuk ilerlemektedir. Aylık ödeyeceğiniz miktarı siz belirleyin. Ayrıca peşinat olarak verilecek miktarda yine sizin tarafınızdan belirlenecektir. Başvuru için kısa süreli işlem yeterli olacaktır.

Kolayevim Yorumları & Şikayetleri

Sistem içinde yer alan peşinatlı gruplar ile kolay şekilde ev almak mümkün olacaktır. Ev almak isteyen herkes bu sisteme basit şekilde dahil olur. Emlak danışmanları ile hizmet veren sistem inde pek olumsuz yoruma ulaşmak mümkün değildir. Genelde insanlar bu sistem ile ev sahibi olmuşlardır. Ev almak isteyenler için basit şekilde geliştirilen sistemin en güzel yanı sadece katılım payı ödenmesi olacaktır. Böylece faiz yükünden de kurtulmuş olursunuz. Peşinat ile sistem çok daha hızlı şekilde ilerlemektedir. Bu sistemde diğerlerinden farklı olarak devlet desteği de tam anlamıyla sağlanmaktadır. Devlet ekonomik canlanma için bu sistemi destekler.

Yorum Yap