Evdeki Fırsat Nedir? Evdeki Fırsat Yorumları ve Şikayetleri

Evdeki Fırsat Nedir? Evdeki Fırsat Yorumları ve Şikayetleri

Evdeki fırsat kişilerin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla 2014 yılında kuruldu. Kişilerin istedikleri yerlerde ev bulmalarını amaçlıyor.

İstanbul’da birçok farklı konseptte ve lokasyonda, proje ruhsatı alınarak inşaata başlanan konut projeleri mevcut. Ancak alıcılar ve yatırımcılar için, bu projeleri incelemek ve karşılaştırmak oldukça zorlu bir süreç olabiliyor. Bu nedenle, evdekifirsat.com sitesi, tüm fırsatları bir araya getirerek kullanıcılarımızın rahatlıkla inceleyebilmesini sağlıyor.

Evdeki Fırsat’ın amaçlarına değinecek olursak; inşaat kalitesi, brüt net farklarının fiyata yansıması, tamamlanma süresi ve konseptin gerçek hayatta uygulanabilirliği gibi önemli kriterleri göz önünde bulundurup, müşteri memnuniyetine de öncelik veriyorlar.

Web sitesinde yer alan projelerin fiyatları, bölgedeki diğer emsal projelerle karşılaştırarak uygun fiyatlı seçeneklere göre belirleniyor. Bu sayede, alıcılar ve yatırımcılar için doğru kararlar vermek daha kolay hale geliyor.

Evdekifirsat.com, alıcıları ve yatırımcıları, en uygun fiyatlı ve kaliteli projelerle buluşturarak, konut sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyor.

Evdeki Fırsat Nedir? Evdeki Fırsat Yorumları ve Şikayetleri

Evdeki Fırsat Nedir?

Evdeki fırsat nedir soruları ev almak isteyenlerin sıkça sordukları sorular arasındadır. Kişiler bu sistemin ne olduğunu ve ne işe yaradığını merak etmektedirler. Bizlerde bu sorulara cevap vermek amacıyla evdeki fırsat sistemi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Evdeki fırsat kişilere hayallerindeki ev bulmalarında yardımcı olan bir sistemdir. Evdeki fırsat uzmanları kişilerin semt semt alacak ev aramalarının önüne geçmeyi hedefliyor. Web siteleri sayesinde kişilerin istedikleri kriterlerdeki evleri bulmalarını ve karşılaştırma yapmalarını sağlıyor.

Evdeki Fırsat Konut Projeleri Satın Alınır Mı?

Evdeki fiyat sistemine üye olan kişiler aradıkları kriterlerdeki tüm projeleri firma sitesi üzerinde bulup ayrıntılı inceleme imkanını sahip oluyorlar. Ev arama konusunda kişilerin kendilerini yormalarına gerek kalmıyor. Müşteriler yerine sistem uzmanları aranan kriterlerdeki evlere semt semt arayıp buluyorlar ve sitede listeler halinde üyelere sunuyorlar. Firma müşterilerinin aradıkları evleri ararken verilen fırsatları kaçırmamaları için çalışıyor.

Sistemdeki uzmanlar sayesinde kişiler aradıkları fırsatları kaçırmadan evlerine sahip olabiliyorlar. Sistem uzmanları kişilere en uygun fırsatları takip ederek kaçırmalarını engelliyorlar. Ayrıca bu sistemdeki kişilerin hayallerine yönelik yeni projeleri de geliştirerek ev sahibi olmalarını sağlıyorlar. Sisteme üye olan kişiler ayrıca kendilerine özel yapılan teklifleri de değerlendirebiliyorlar.

Ayrıca üyeler site üzerinden beğendikleri istedikleri zaman yerlerinde görme fırsatına da erişiyorlar. Bu sayede aradıkları evi bulup bulmadıklarını anlayabiliyorlar. Sistem üzerinde yayınlanan ve alıcılara sunulan tüm evler sıfır evler oldukları için kişiler bu evlerin ilk kullanıcısı olma rahatlığına da ulaşıyorlar. Bu sisteme üye olan kişiler ayrıca haftalık fırsatlardan da haberdar olarak beklide hayallerindeki ev için verilen fırsatı kaçırmamış oluyorlar. Site ayrıca kişilerin taleplerine yönelik olarak filtreleme özelliğini kullanıyor. Bu özellik sayesinde kişiler onlarca ev arasından kendi aradığı evi bulmak için uğraşmıyor.

Kendi aradığı özelliklerde olan evleri ya da aradığı evlerin bulunduğu semtleri görerek belirli bir alanda proje incelemesi yapabiliyorlar. İnceledikleri projelerden kendilerine en uygun olanı seçtikten sonra evleri yerinde görerek satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Kişiler isterlerse yeni projeler ve aradıkları kriterlerde olan evler ortaya çıktığında mail adreslerine gelen iletilerle anında haberdar edilebiliyorlar. Evdeki fırsat sistemine kayıt olmak da çok kolay oluyor.

Sisteme kayıt olmak isteyenler site üzerinden bir form dolduruyorlar. Formda sisteme katılmak isteyenler kişisel bilgilerini ve iletişim seçeneklerini girdikten üyeliklerini tamamlıyorlar. Üyelik sonrası sisteme girerek aradıkları kriterlerdeki fırsatları inceleyip takip edebiliyorlar. Ayrıca sistem üyeleri ilgilendikleri proje hakkında bilgi alma hakkında sahip oluyorlar. Bunun için form doldurmaları gerekiyor. Formda kişisel bilgilerini girip iletişim seçeneğine de belirledikten sonra ilgilendikleri projeyi belirleyip formu sisteme gönderiyorlar.

Sistem uzmanları da en kısa sürede geri dönüş yaparak projeler hakkında bilgilendirme yapıyorlar. Site üye olanlara ayrıcalıklar tanırken üye olmayan kişilerde ev aradıkları semt ve fiyat bilgilerini girdikten sonra proje listelemesini yapabiliyorlar. Burada üye olanların farkı aranan kriterler ile ilgili gelişmeleri sistem uzmanlarının üyeler için takip ederek fırsat anında haberdar olmalarının sağlamak oluyor.

Evdeki Fırsat Yorumları ve Şikayetleri

Evdeki fırsat yorumları ve şikayetleri hakkında bilgi vermek gerekirse sistemden şikayet eden kişilerin bulunmadığını söyleyebiliriz. Bu sistem kişilerin sokak sokak ev aramasının önüne geçerek işlerini kolaylaştırmasından dolayı oldukça fazla talep ediliyor. Hele İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayanlar için büyük bir külfetin önüne geçiyor. Üstelik bu sistem sayesinde fırsatlar kaçırılmadan evlere sahip olunabiliyor.

Yorum Yap