Bolu Taksitle Araba

Araba sahibi olmak aynı zamanda kirada oturmak durumunda olanlar için oldukça zorlayıcı olabilmektedir.  Hem kira ödeyip hem de kira öder gibi taksitle araba sahibi olabileceğinizi söylesek size inandırıcı gelmeyebilir ama artık taksitle kolay bir şekilde araba sahibi olmak oldukça kolay bir işlem. Tüketimin ve ihtiyaçlar dengesini değiştiğini kabul etmesek de sistem bize bunları zaman içinde kabul ettirmeyi başarmıştır. Modern hayat kendiyle birlikte bir özel binek ihtiyacını da doğurmuştur. Bu sebeple araba sahibi olmak bir lükten çok sıradan ve standart bir ihtiyaç şeklinde hayatlarımız da yerini almıştır.

İş hayatının özellikle özel sektör çalışanlarının gün içinde en çok yakındığı durum ulaşımda kaybedilen zaman kaybıdır.  Büyük şehirde yaşamlarını sürdürenler evden işe gidebilmek iki hatta üç vesayet değiştirmek zorunda kaldığından günün bütün enerjisi toplu taşımada eriyip gitmektedir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için özel binek araç sahibi olmak gerekmektedir. Peki, ödeme şartları kolay ve bizi zorlamadan nasıl araba sahibi olabiliriz?

Bolu Taksitle Araba Nasıl Alınır

Bolu’da yaşayanların bu konuda endişelerini hafifletecek bir bilgimiz var ki o da Bolu’da taksitle araba nasıl alınır sorusunun net cevabını vermektedir. Türkiye’nin özellikle kışı en sert geçiren illerinden biri olan Bolu, özel araç ihtiyacın daha fazla artmasına sebep olan iklim koşullarına sahiptir. Bolu’da taksitle araba sahibi olmak, kolay ödeme imkanlarıyla rahatlıkla özel hayatınızda ve iş yaşamınızda zamandan tasarruf etmek için katılım fonunu kullanabilirsiniz. Katılım fonu şirketleri son yılların en popüler para biriktirme yöntemlerinden biridir. Gün sisteminin modernize hali olan katılım fonu sayesinde herkes birikim yaparak ev ve araba sahibi olabilmektedir. Sitemin işleyişi ise şu şekilde;

10-15-20… ve katları şeklinde sayılara sahip olan bir fona giriş yaptıktan sonra taksit ödemeye başlarsınız. Çekilişle bir fon tercih ettiyseniz çekiliş sırası size gelene kadar yaptığınız düzenli ödemeler sonucunda toplu parayı alırsınız. Arabanızı bu para ile nakit bir şekilde alıp, taksitleri bitene kadar fona ödeme yaparsınız. Böylece hem siz hem de fonda bulunan diğer kişiler taksitle araç sahibi olmuş olur. Maddi yönden bireyi zorlamadan yüksek banka faizi olmadan ve peşinat gerekmeden uygulanan bu sistemin son yılların en çok tercih edilen sistemi olmasına şaşmamak gerek.

Bolu Taksitle Araba Alınabilecek İlçeler

  • Dörtdivan
  • Gerede
  • Göynük
  • Kıbrıscık
  • Mengen
  • Merkez
  • Mudurnu
  • Seben
  • Yeniçağa

Bolu Taksitle Araba Satanlar

Bolu’da taksitle araba satan yerler nerelerdir? Daha detaylı bilgi almak istiyorum derseniz, Katılım evim, bir evim, emin evim gibi katılım şirketlerinin şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bolu emin evim adresi: tabaklar mahallesi, izzet baysal caddesi, no: 12/A adresinden veya 0 (374) 212 87 69 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir evim şirketinin ise Bolu’da şubesi bulunmamaktadır. En yakın adres olarak düzce ilinde şubesi bulunan bir evim şirketi taksitli araba almak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir.