Burdur Taksitle Araba

Burdur Taksitle Araba

Çalışanların, emeklilerin ev hanımlarını ve ailelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan özel binek araç sizin de artık giderilmesi gereken, ihtiyaçlarınızdan biri haline mi geldi? Toplu ulaşım sistemleri, hem zaman hem enerji kaybına mı yol açıyor? Tüm bunlarla birlikte bankaların taşıt kredisi için uyguladıkları yüksek faiz oranlarını düşünerek, sürekli bu ihtiyacınızı erteliyor musunuz? Bu konuda net bilgiye sahip olmamak, siz karamsarlığa sürüklüyor olabilir.  Ancak sizler de kolaylıkla taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Hafta sonu piknik organizasyonlarından, çocukların okul çıkışında rahat bir şekilde eve gelebilmesine kadar soğuk günlerde vesayet vesayet üzerine işe gitme çilesine son vermeyi de kapsayan özel binek araç sahibi olmak artık çok kolay. Araba sahibi olduğunuzda yaşam standardınızın yükselmesi ile birlikte, ödemeler belinizi bükmesin diye tüketiciye sunulan harika bir tekliften bahsedeceğiz.  Taksitle araba sahibi olmak.

Burdur Taksitle Araba Nasıl Alınır

Burdur taksitle araba nasıl alınır sorusunun yanıtına geçmeden hemen önce taksitle araba almaktan ve sistemin artılarından bahsedelim. Bankalar taşıt kredisi vermekteler, ancak bankaların araç almak için verdikleri taşıt kredisi araç fiyatının %50 ya da  %70 oranındaki tutarını karşılamaktadır. Tabi ki, verilen bu kredi de faizi ile banka tarafından misli misli şeklide geri alınmaktadır. Taksitle araç sahibi olmak ise bankadan kredi çekme yöntemi ile gerçekleşmez.  Bunun için düzenlenen başka bir sistem vardır ki, son yıllarda çokça tercih edilen katılım şirketi para biriktirme sistemi olarak biliriz.

Katılım şirketleri hayatımıza kolay ev sahibi olma mottosu ile girmişlerdi, ancak ihtiyaç dahilinde fon çalışmaları yaparak araç sahibi olma konusunda da tüketiciye seçenekler sunmaya başladılar. Modern gün sistemi olarak bilinen bu sistem sayesinde taksitle ödeme sıkıntısı da yaşamadan araba sahibi olabilirsiniz.

Burdur Taksitle Araba Alınabilecek İlçeler

 • Ağlasun
 • Altınyayla
 • Bucak
 • Çavdır
 • Çeltikçi
 • Gölhisar
 • Karamanlı
 • Kemer
 • Merkez
 • Tefenni
 • Yeşilova

Burdur Taksitle Araba Satanlar

Burdur taksitle araba satanlar arayışına girmeden önce, katılım fon şirketlerinin yanı sıra bu işlemi bazı galerilerinde yaptığını bilmekte ve söylemekte fayda görüyoruz. Oto galeriler de taksitli araba satışı yapabilmektedir ancak taksitli araba satış sistemi ile senetle araba satın alma sistemleri birbirlerine karıştırılmamalıdır. Taksitle araba satın alırken hiç olmayan bir faiz oranından ya da en aza indirgenmiş faiz oranından bahsetmek gerekir. Ancak senetle araba satın alma işlemlerinde faiz oranları neredeyse banka ile aynıdır ve taksitle alma avantajlarının yalnızca yarısına sahip bir sistemdir. Katılım şirketleri ile birebir görüşmek ve bilgi almak isterseniz iletişim numaraları ve ulaşım adresleri şu şekildedir;

Emin evim katılım şirketinin Burdur’da bir şubesi bulunmamaktadır. Bu konuda internet sitesinden net bilgi salabilirsiniz.

Katılım evim şirketinin de Burdur’da bir şubesi bulunmamaktadır. İnternet üzerinden çevrimiçi bir şekilde ilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir evim şirketinin de Burdur’da şubesi bulunmamaktadır.  Şirket ile internet üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Birebir görüşme ve taksitli araba satın alma üzerine bilgi için Burdur’a en yakın il merkezlerindeki şubelere de gidebilirsiniz.

Yorum Yap