Ev Garanti

Ev Garanti

Ev Garanti ile hayallerinizdeki eve kavuşmanız mümkün. Şirketimiz, ev alma hayali kuran ve bu amaç doğrultusunda elinde yeterli birikim bulunmayan birey ve aileleri ev sahibi yapmak üzere kendi sistemini oluşturmuştur. Kendi küçük bütçeniz ile ev sahibi olamayacağınızı düşünüyorsanız, bu karamsarlığı bırakın.

Ev Garanti, sizleri bütçenize göre değil birikiminizi süreklilik arz edecek şekilde değerlendirecektir. Bu sayede ev almak için gerekli koşullara kısa sürede ulaşacak ve faizsiz, ara ödemesiz, esnek ödeme planları ile evinize kavuşacaksınız.

Ev Garanti Nedir?

Her ay küçük taksit tutarları ile kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkesi ev sahibi yapmak üzere yola çıktık. Ev Garanti, Amerika ve Avrupa’nın güçlü ekonomi sistemi olan kira tipi uzun vadeli ödeme sistemini, Türkiye’de uygulamaya sokan ender firmalardan biri.

Türkiye’de uzun bir süredir 10 yıl olarak uygulanan Mortgage sistemi, son olarak geçtiğimiz yıl 15 yıla kadar uzatılmıştı. Yakın gelecekte 20 yıla kadar uzaması beklenen konut kredi sistemi, buna rağmen beraberinde ağır bir faiz yükü de getiriyor. Bu faiz yükü ve kısa vadede bankanın elde ettiği gelir, yalnızca bankanın işine yarıyor.

Aynı durum, ev sahibi olmak isteyen bireyim tüm emeklerine ket vururken, bu süre boyunca da faiz yükünün altında ezilmesine ve kendisini güvende hissetmemesine sebep oluyor. Ev Garanti sisteminde ise faiz ve ek masraf yükü bulunmuyor. Tamamen faizsiz ve ara ödemesiz olarak geliştirilen sistemimiz ile birlikte, ev almamanız için en ufak sorun yok.

Ev Garanti Sistemi

Bütçeniz her ne kadar küçük olursa olsun, bu küçük bütçe ve taksitler ile dahi ev sahibi olmanızı sağlayan bir sistemimiz var. Kurmuş olduğumuz sistem için iddialıyız.

Ev Garanti sistemi sizlere;

  • En uygun
  • En esnek
  • En kazançlı
  • Süre sonunda yatırım ya da ev seçimi
  • Kendi taksitini kendin belirle
  • Hemen tapu özellikleri ile birlikte geliyor.

Ev Garanti sisteminin sunduğu bu özelliklerin yanı sıra, yatırım aracınız ve bütçeniz yalnızca konut için değerlendirilmiyor. Dilerseniz her türden gayrimenkule sahip olabileceğiniz Ev Garanti sistemi ile faizsiz işlem de gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bu sistem NEF güvencesi altındadır ve bir NEF iştirakidir.

Ev Garanti Yorumları & Şikayetleri

Ev Garanti yorum ve şikayetlerine sosyal medya ve şikayet siteleri üzerinden ulaşabilmektesiniz. Firmamız, insan doğasına uygun ancak müşteriyi benimseyen yapısı neticesinde her daim memnuniyeti sağlamak üzere yola çıkmıştır. Bu vesile ile açık bir kaynak olan internet üzerinde firma güvenliğimiz ve doğru hizmet anlayışımızı araştırmanız mümkün.

Yorum Yap