Artvin Senetle Araba

Artvin Senetle Araba

Araba sahibi olmayı arzulayan ancak bütçesinin yeterli olmaması veya banka ve kredi kuruluşlarının yüksek faiz oranları nedeni ile bu arzusunu gerçeğe dönüştüremeyenler için günümüzde senetle araba hizmeti veriliyor. Bankaların yüksek faizler uyguladığı araba kredileri ödeme güçlükleri ve yüksek maliyetlere yol açtığından iyi bir seçenek oluşturmuyor. Aynı zamanda da bu kredileri verme konusundaki ketum yaklaşımları da yüksek araba kredi faizlerini göze alan kişilerin bile araba sahibi olma isteklerini yerine getirememelerine yol açıyor.

Bu gibi faktörlerin ışığında senetle ve taksitle araba satış hizmetleri daha yoğun şekilde ilgi görmeye başladı.

Otomotiv sektörünün hareketli olması hem sıfır hem de ikinci el araçlarda senetle araba satın alım hizmetlerinden yararlanabilmeye yardımcı oluyor. Günümüzde her geçen gün daha da yoğun ilgi görmeye başlayan senetle arabada güven en önemli hususlardan birisidir. Her iki tarafında güvenliğinin sağlanmasının en önemli husus olması nedeni ile senet ile araba almaya düşünenlerin mutlaka güvenilir markalardan destek alması gerekir.

Piyasada faaliyet gösteren ve senet ile araba satış desteği sunan markalarla çalışma gerçekleştirilmesi ile araç alışverişinin çok daha güvenli olmasını ve ciddi mağduriyetlere yol açabilecek kötü sürprizlerle karşı karşıya kalma riskini ortadan kaldırır.

Artvin Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız senetle araba almayı düşünenlerin mutlaka karşı taraf ile anlaşma sağlaması gerekmektedir. Peşinat zorunluluğu bulunmuyor olsa da ağırlıklı olarak piyasada senet ile araba satışlarında peşinat uygulanıyor. Ancak taraflar arasında sağlanacak anlaşma neticesinde peşinat ödemek durumunda kalmadan ya da standartlara oranla çok daha düşük peşinat ödemesi ile araç sahibi olabilmek mümkündür.

Artvin Senetle Araba Alınabilecek İlçeler

  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Kemalpaşa
  • Merkez
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Artvin Senetle Araba Satan Firmalar

Türkiye’ de senetle araba satış desteği sunan pek çok firma ve kuruluş bulunuyor. Bunlar arasında her yıl 10 bini aşkın araç satışı ve geniş portföyüyle kendisini kanıtlamış olan Wowwo öne çıkıyor. Türkiye’ deki en güvenilir senetle araç satışı gerçekleştiren şirketlerden birisi olan Wowwo, çok düşük peşinat tutarları ve uzun vade seçenekleriyle senet üzerinden araç sahibi olabilmeye yardımcı oluyor. Çok geniş bir portföye sahip olan şirketin tüketicilere sunduğu 14 bini aşkın ikinci el araba alternatifi bulunuyor.

Bu sayede her kullanım ihtiyacına odaklı veya her isteğe göre teknik özelliklere ve sınıfa sahip olan otomobilleri senetle satın alabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Wowwo tüketicinin banka kredi skoruna bakmadan en kısa zaman dilimleri içerisinde onaylama gerçekleştirir. Geri ödeme avantajı ve araç satışında kolaylık sağlayan Wowwo ile çok daha esnek bir araç satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu çerçevede de Wowwo ile satın aldığınız aracın senet ödemeleri devam ederken, isteğe göre Wowwo’ dan yeni bir araç ile takas gerçekleştirebilme imkanı da bulunuyor. Wowwo ile senetle araba satın alımlarının bir diğer önemli avantajı ise banka kredisinde bloke uygulanmadığından, farklı ihtiyaçlar için limit mevcudiyeti korunabiliyor.

Yorum Yap