Antalya Peşinatsız Araba Fırsatı! Düşük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Antalya Peşinatsız Araba Fırsatı! Düşük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Antalya peşinatsız araba sahibi olmak isteyenlerin bir hayli fazla olduğu şehirlerin başında geliyor. Peki Antalya’da peşinatsız araba sahibi olmak mümkün mü? Peşinatsız araba, bir araç satın almak isteyen bir kişinin belirli bir miktar para ödemeden araç satın almasını sağlayan bir finansman seçeneğidir. Bu tür bir finansman seçeneği, araç satın almak isteyen kişinin peşinat yatırmasını gerektirmez ve aylık taksitler halinde ödeme yapmasını gerektirir. Ancak, peşinatsız araba finansmanı genellikle daha yüksek faiz oranları ve daha uzun vadelerle birlikte gelir ve dolayısıyla daha yüksek toplam maliyetlere neden olabilir.

Ayrıca, peşinatsız araba finansmanı, kişinin kredi skoru ve geçmişine dayanır ve dolayısıyla bu tür bir finansman seçeneği, kredi skoru düşük olanlar için daha zor hale gelebilir. Peşinatsız araba finansmanını düşünen bir kişi, tüm finansman seçeneklerini ve farklı bankalar ve finans kuruluşlarının sunabileceklerini araştırmalı ve en uygun seçeneği seçmelidir.

Ülkemizin en sıcak şehirlerinden birisi olan Antalya’da, peşinatsız araba sahibi olmak oldukça zorlayıcı bir durumdur. Özellikle yaz aylarında turistlerin geldiği dönemlerde istenilen yere gitmek oldukça zor ve bunaltıcıdır. Yaz aylarında toplu taşımaların oldukça dolu olması ve bunaltıcı bir sıcağın olması, ulaşımı çekilmez bir hale getirmektedir. Aksine araç sahibi olunması durumunda, ulaşım oldukça kolaylaşmaktadır. Antalya’nın trafiği diğer şehirlere oranla daha azdır. Bu sebeple şahsi arabanızla ulaşımı sağlamak, daha kolaydır.

Yalnız Antalya’da peşinatsız araba alırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Ön önemli husus ise aracınızda klima olmasıdır. Aksi taktirde alacağınız araç hayatınızı kolaylaştırması gerekirken bir kabusa dönüşebilir. Diğer hususlar ise aracınızı muhafaza edebileceğiniz bir yerin olması ve aracınızın sıcağa dayanıklı olabilmesidir. Bu hususlar pek önemli olmasa da aracınızda bir deformasyon görmek istemiyorsanız bunları da yerine getirmeniz gerekmektedir.

Antalya Peşinatsız Araba Fırsatı! Düşük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Antalya’da peşinatsız araba almak denilince çok fazla bir seçenek bulunmamaktadır. Seçenek ne kadar az olsa da bunun birçok artısı vardır. Örneğin, Antalya’da yaşıyorsunuz ve yanınıza tanıdıklarınız tatil yapmak için geldi. Arabanız olmaması durumunda misafirlerinizi gezdirmeniz bir hayli zor olacaktır.

Bu nedenle ilk olarak aklınıza bir araç kiralamak gelir. Ama bu sizi ekonomik açıdan zarara sokar. Bunun yerine hiç para ödemeden peşinatsız taksitle araba alabilirsiniz. Bu sayede hem sonrasında da kullanabileceğiniz kendinize ait bir aracınız olur hem de misafirlerinizi kolayca gezdirebilirsiniz.

Yani genel olarak araca ihtiyacınız olduğunda ve yeterli paranız olmaması durumunda peşinatsız araç almak işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Araç kiralamaya ayıracağınız bütçeyi, yalnızca kayıt işlemlerine ayırarak araç sahibi olmayı kim istemez ki…

Antalya Peşinatsız Araba Satanlar

Son zamanlarda araç piyasasında çok büyük gelişme gösteren peşinatsız araba satımı, Antalya’da da faaliyet göstermektedir. Bu sektörde ise bilinen, bilinmeyen birçok firma bulunuyor. Bu işlemi küçük galeriler de yapmakta, büyük firmalarda yapmaktadır. Küçük galerilerde ise genelde tanıdıklarınıza gitmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü çok farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Galerilerden aldığınızda aracın satışını noterde kesinlikle yapmalısınız.

Büyük firmalar ise sadece Antalya’da değil, hemen hemen tüm ülkede faaliyet göstermektedir. Bu firmalar arasında ise, Wowwo ve Birarabam.com bulunmaktadır. İkisi de kurumsal olmasıyla ve güvenilirliği ile bilinmektedir.

Wowwo Antalya şubesinden araç almak istediğinizde 36 ay vade imkanı ile karşılaşırsınız. Banka kredisiz araç alma yöntemi sayesinde araç sahibi olmak oldukça kolay ve masrafsız. Wowwo taksitle araç satarken kişinin kredi notunu dahi gözetmemektedir. Wowwo Antalya Şubesi, haftanın her günü ve günün 08.00 – 19.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Birarabam.com ise, düşük ve orta gelirli kişileri araba sahibi yapması ile bilinmektedir. Peşinat almadan araç sahibi yapan firma, bayanların altın günü mantığı ile çalışıyor. 30 kişilik gruplar oluşturulur ve kişiyi 1 ile 18 ay içerisinde araba sahibi yapar. Sıranız geldiğinde istediğiniz aracı seçer ve Birarabam sizin için bu aracı satın alır. Sonrasında ise taksitlerinizi Birarabam’a ödersiniz.

Antalya’da Peşinatsız Araba Alınabilecek İlçeler

 • Akseki
 • Aksu
 • Alanya
 • Demre
 • Döşemealtı
 • Elmalı
 • Finike
 • Gazipaşa
 • Gündoğmuş
 • İbradı
 • Kaş
 • Kemer
 • Kepez
 • Konyaaltı
 • Korkuteli
 • Kumluca
 • Manavgat
 • Muratpaşa
 • Serik

Evet, Antalya’da peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. Araba satın almak, birçok insan için bir gereksinim veya istek olabilir. Ancak, araba sahibi olmak için birçok faktörü dikkate almanız gerekir. Bunlar arasında araç tipi, boyutu, performansı, yakıt tasarrufu, güvenlik özellikleri, fiyat ve diğer kişisel tercihler bulunabilir.

Ayrıca, peşinatsız araba sahibi olmak için bir finansman planına ihtiyacınız vardır. Bu, peşinat yatırarak veya kredi kullanarak satın alabileceğiniz anlamına gelir. Finansman seçeneklerini araştırmanız ve en uygun seçeneği seçmeniz önerilir.

Arabanızı satın almadan önce bir satıcı veya bir araç galerisinde aracı test sürmeniz ve uzman bir mekanik tarafından inceletmeniz de iyi bir fikir olabilir. Araba sahibi olmak, sizi daha fazla özgür ve mobil kılabilir, ancak aynı zamanda araç bakımı, sigorta, yakıt giderleri gibi ek maliyetleri de beraberinde getirir.

Yorum Yap