Wowwo

Wowwo Senetle Araba

Taksitle ve senetle araba satın alabileceğiniz firmalardan biri olan Wowwo, Avrupa’da kurulan ve kısa sürede dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermeye başlamış bir kuruluştur. Farklı seçeneklerle 36 aya kadar vade seçeneği sunan kuruluş, %30 peşinatla araç sahibi olunmasına imkân tanıyor.

Her Yıl 10 Binin Üzerinde Araç Satışı

Kuruluş faaliyet gösterdiği ülkelerde, her yıl 10 binden fazla araç satarak sektöründe başarılı şirketlerin başında yer alıyor. Aracın tamamını ödeyecek kadar birikimi olmayan kişiler, farklı marka ve modele sahip sıfır ve ikinci el araçlar arasından dilediğini satın alabiliyor.

Wowwo ile Araba Almanın Avantajları

Şirket kendi bünyesinde sağladığı imkânlarla, müşterilerine farklı birçok avantajı da beraberinde sunuyor. Bu avantajların neler olduğuna değinecek olursak, kısaca şunları söyleyebiliriz.

Hızlı Onay Süreci: Bankalarda olan kredi notunuz, bu sistem üzerinde fazla bir öneme sahip değildir. Kredi notunuza bakılmaksızın, sistem üzerinden rahatlıkla araç satın alabilirsiniz.

Erken Geri Ödemelerde İndirim Fırsatı: Sistem üzerinden aldığınız aracı değiştirmek ya da 1 yıl sonra satmak istemeniz durumunda, şirket geri ödeme süresini dikkate alarak vade farkında indirime giderek banka kuruluşları ve benzer firmalara göre avantaj sağlıyor.

Araç Satışında Kolaylık: Banka araç kredisiyle alınan araçlarda aracı satmak için borcun kapatılması başta olmak üzere farklı birçok işleme gerek duyulurken, Wowwo sisteminde aracı satın alacak kişiyle showroomlara gelip detayları konuşmak yeterlidir.

Kasko Taksitlendirmesi: Wowwo tarafından sunulan önemli avantajlardan biri de, araç kasko bedelini taksitlendirmesidir. Piyasa şartlarına göre daha ucuz olan araç kaskosunun tamamı, belirli taksitlere bölünerek ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Taksit Sildirme Avantajı: Şirkete referans olarak gönderdiğiniz kişilerin araç alması durumunda, 1500 TL’lik taksit ödemenizin biri silinmektedir. Bu imkândan yararlanmak için gönderdiğiniz müşterinin, satış temsilcisine sizin referansınızla geldiğini söyleyerek isim vermesi yeterli olmaktadır.

Takas Yapma ve Nakit Alma İmkânı: Kuruluştan araç almak için, %30’luk peşinatı nakit ödemeniz gerekmiyor. Aracınızı şirketle takas ederek %30’unu peşinat olarak düşebilir, yeni aracınızı alarak peşinattan sonraki kısmı nakit olarak talep edebilirsiniz.

Garantili Satış: Wowwo ile alacağınız araç için 6 ay boyunca 10.000 kilometre, 12 ay boyunca ise 20.000 kilometre ikinci el araç garantisi verilmektedir. Bunun yanı sıra aracın arızalanması gibi durumlarda, 7/24 hizmet alabileceğiniz yol yardım hizmeti de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yol yardım hizmeti 160 bin kilometre altındaki 8 yaşından küçük araçlar için, 6 ile 12 ay boyunca verilmektedir.

Kısa Sürede Araç Devri: Wowwo’dan alacağınız aracın peşinatını yatırdıktan sonraki gün arabanızı şirkete üye olan galeriden alarak, ertesi günde noter aracılığıyla devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Wowwo’dan Araba Nasıl Satın Alınır?

  • Şirketin internet adresine girerek, almak istediğiniz aracı belirleyin.
  • Alacağınız araçla ilgili ödeme ve fiyat detaylarına göz atın.
  • TC kimlik bilgilerinizle sistem üzerinden sorgulama yapın.
  • Alacağınız aracı Shoowrom’a giderek ya da üye iş yerinde görün.
  • Peşinatınızı yatırın.
  • Size yakın olan gir Wowwo şubesine giderek senet ve sözleşmeler imzalayın.
  • Araç sigortasını yaptırarak, noter üzerinden satış devir işlemlerini tamamlayın.

Yorum Yap