TOKİ İzmir 8 Mart 2023 Kura Çekilişi CANLI İZLE! Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak?

TOKİ İzmir 8 Mart 2023 Kura Çekilişi CANLI İZLE! Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak?

TOKİ İzmir’nin kura çekimi canlı yayın izleme araştırmaları hızla artıyor. Sosyal konut kura takvimine göre, İzmir kura çekilişleri 8-14 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bugün olan 8 Mart Çarşamba, 3.479 konut için Merkez kurasının çekildiği gün. Bu nedenle, projeye başvuran vatandaşlar TOKİ İzmir kura çekiliş sonuçlarını 2+1 ve 3+1 isim listesi bilgilerini sorgulamaya başladılar. Çekilişler tamamlandıktan sonra, şehirde inşa edilecek toplam 12.400 konutun hak sahibi belirlenmiş olacak. 2023 TOKİ İzmir kura sonuçlarını sorgulamak için Youtube canlı kura ekranını kullanarak Merkez İzmir TOKİ kura sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

TOKİ İzmir kura sonuçlarının isim listesi şu anda sorgulanabiliyor. İzmir kura çekilişleri, yeni takvime göre 8 Mart Çarşamba günü başladı ve 14 Mart’ta sona erecek. Bugünkü çekilişle birlikte Merkez sonuçları açıklanacak ve başvuran vatandaşlar, ev sahibi olup olmadıklarını öğrenmek için TOKİ İzmir kura çekilişi sonuçları ekranına erişebilecekler. Peki, İzmir TOKİ kura sonuçları nereden ve nasıl öğrenilebilir? İşte, 8 Mart 2023 Merkez TOKİ İzmir kura çekimi canlı yayınını izleyebileceğiniz ekran…

TOKİ kura çekilişleri, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecekti, ancak ertelenmişti.

Ancak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kuraların devam edeceğini duyurdu.

Buna göre, 8-14 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek TOKİ kura çekilişi ile İzmir, Afyonkarahisar, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da sonuçlar açıklanacak.
TOKİ İzmir 8 Mart 2023 Kura Çekilişi CANLI İZLE! Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak?
TOKİ İZMİR KURALARA BAŞLIYOR!

İzmir’de TOKİ tarafından yürütülen 250 bin adet sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan kura çekimi 8 Mart Çarşamba günü başlayacak ve 14 Mart 2023 Salı günü sona erecektir.

Emekli, engelli ve genç kategorilerinde yer alan kişilerin başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, konutlar Merkez, Menemen, Güzelbahçe, Urla, Selçuk, Torbalı, Seferihisar, Aliağa, Kemalpaşa, Dikili, Tire, Bergama, Karaburun, Kiraz ve Kınık ilçelerinde yapılacak olan çekilişlerle hak sahiplerine teslim edilecektir. Çekilişler, her ilçe için saat 10.00’da başlayacak.

TOKİ KURA TAKVİMİ

  • 8 MART: Merkez
  • 9 MART: Menemen
  • 10 MART: Güzelbahçe, Urla, Selçuk
  • 11 MART: Torbalı, Seferihisar
  • 12 MART: Aliağa, Kemalpaşa
  • 13 MART: Dikili, Tire
  • 14 MART: Bergama, Karaburun, Kiraz, Kınık

TOKİ YOUTUBE KANALI CANLI İZLEME LİNKİ -> https://www.youtube.com/@TokiKurumsal/streams
TOKİ TV CANLI İZLEME LİNKİ -> https://toki.tv/

Yorum Yap