Çorum Taksitle Araba

Çorum Taksitle Araba

Türkiye’de son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar, her alanı etkilemiştir ve etkilediği alanlardan biri de araba satış ve alım sektörüdür. Özellikle bankalar tarafından kullandırılan araç kredi oranlarının yüksek olması, insanları araç alımında farklı yöntemlerin ve uygulamaların yapıldığı firmalara yönlendirmiştir. Bu firmalar; birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunarak ve müşterilerin ilgisi çekecek kampanyalar düzenleyerek araç edindirmeye devam etmektedirler.

Finans kuruluşları şeklinde faaliyet gösteren bu firmalar, müşterilerini araç sahibi yaptırırken; peşinatsız, senetli ya da taksitli seçeneklerin uygulandığı ödeme planları kapsamında hazırlanan yöntemleri uygulamaktadırlar. Bu yöntemler günümüzde ilgi çekmeyi sürdürmektedir ve insanların rağbeti her geçen gün artarak devam etmektedir.

Çorum Taksitle Araba Satan Firmalar

Taksitle araba sahibi yapan birçok firma faaliyet göstermektedir. Bu firmalar; finansarabam firması, oto vadeli firması, Wowwo firması, birarabam firması, eminoto firması gibi sayıları 10’u geçen birçok firma bulunmaktadır. Araç sahibi olmak isteyen müşteriler ödeme planlarını kendilerine göre ayarlayarak ve planlamalarını yaptığı bir sistemle bütçelerine uygun arabaları satın alabilmektedirler. Taksitli ödeme planı ile araç sahibi olmak birçok insan tarafından ilgi çekmeye devam etmektedir. Özellikle her ay sabit geliri olan kişiler, taksitli seçeneklerle araba sahibi olmak isterler ya da peşin parası olmayan insanlar için taksitli araç satışı sistemi kendilerine cazip gelmektedir.

Çorum Taksitle Araba Alınabilecek İlçeler

 • Alaca
 • Bayat
 • Boğazkale
 • Dodurga
 • İskilip
 • Kargı
 • Laçin
 • Mecitözü
 • Merkez
 • Oğuzlar
 • Ortaköy
 • Osmancık
 • Sungurlu
 • Uğurludağ

Finansarabam

Finansevim firmasının araba satış işlemlerinin yürütüldüğü Finansarabam birimi, cazip teklifleriyle müşterilerini araç sahibi yapmaya devam etmektedir. Bu sistemde birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunularak insanların kolaylıkla araç sahibi olmaları sağlanmaktadır. Bu seçenekler ise vade, faiz ya da başka farkların olmadığı sadece hizmet bedeli olarak bir miktar organizasyon bedeli karşılığında vade ortası sistemi, 12 aydan 36 aya kadar ödeme seçenekleriyle çekilişli sistem ve relax ödeme fonu sistemlerinin uygulandığı ödeme planlarıyla insanlar kolaylıkla araç sahibi yapılmaktadır. Finansarabam hakkında detaylı bilgi https://tokibasvurulari.com/finans-arabam/

Oto Vadeli

Oto vadeli firması Maygold Otomotiv bünyesinde faaliyet göstermektedir. Maygold firması İstanbul, Ankara ve Antalya şubelerinden bireysel, kamu ve kurumsal müşterilerine araç kiralama ve araç satışı yapan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Maygold Otomotiv’in 2016 yılında kurduğu oto vadeli birimi ile pazar yerleri haricinde ikinci el araç satışı yapan Türkiye’nin ilk vadeli araç satışı yapan platformu olarak hizmet sunmaktadır. 900 bayi iş birliği ve 9000’ini aşan araç sayısı ile taksitli senetle ikinci el araç satışı yapmaktadır.

Wowwo

Taksitle araç satışı yapan ve geniş yelpazede müşterilerin ilgi gösterdiği firmalardan birisi de Wowwo firmasıdır. Wowwo firması, araç satışı yaparken % 30 peşinat ve 36 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri sunarak araç satışı yapmaktadır. Peşinat miktarı bazen azalabilmektedir. Araç satın almak isteyen kişi hakkında firma yetkililerin hesapladığı kredi notu puanına göre peşinat oranı azalabilmektedir ya da müşterinin aylık ödeme miktarının yüksek belirlemesine göre peşinat oranı düşebilmektedir.

Firmanın galeri alanları ya da firmanın web sitesi üzerinden araba seçme imkânının bulunduğu sistemde; kişi araç almaya karar verdiğinde firma yetkilisi ile irtibat kurarak araç hakkında bilgilerin öğrendiği ve ardından bazı kişisel bilgiler (T.C kimlik numarası, adres bilgileri gibi öğrenildikten sonra prosedürler belirlenir ve bir miktar peşinat alınmak şartıyla geri kalan araç bedeli senetler şeklinde aylık ödeme halinde ödeme planı hazırlanır.  Araç satış işlemi bittikten sonra her ay ödeme yapıldıkça senetler müşteriye iade edilir.

 

Yorum Yap