Bolu Vadeli Araba

Bolu Vadeli Araba

Batı Karadeniz’in incisi Bolu, muhteşem doğa güzelliği ile büyük bir şehirdir. Bolu’da toplu taşıma sistemleri yeterince gelişmiş de olsa, bir araç sahibi olmak artık bu şehirde şart durumuna gelmiştir. Bir araç satın almak çoğu zaman hepimiz için oldukça zor bir durum olabiliyor. Çünkü en kötü araba fiyatları bile 20 bin TL’den başlıyor. Gerçekten temiz bir araba bulmanın zorluğu bir yana bu arabayı satın alabilecek gücü de çoğu zaman kendimizde bulamıyoruz. Cebimizde bir araç satın alabilecek kadar para olsa da, kötü gün parası olarak değerlendiriyor ve genelde bu paraya dokunmayı pek tercih etmiyoruz. Bu aşamada hem araç satın almak hem de kötü gün birikmişlerimizi bozmak istemiyorsak yapmamız gereken tek şey vadeli araç satın almak oluyor Bolu Vadeli Araba satan pek çok yer bulunmaktadır. Bu yerlerden birinde vadeli olarak istediğiniz aracı satın alabilir ve 5 yıla varan vadelerle aracınızı ödeyebilirsiniz.

Bolu’da bir araç satın almak karlı Bolu Dağı yollarında tek seçenek olabilir. Eve giderken yolda kalmamak, istediğimiz zaman yola çıkabilmek  ve süreyi dert etmeden vakit geçirmek araç satın almada en önemli nedenlerden biri. Bolu’da İstanbul gibi bir trafik derdi de olmadığı için bir yerden bir yere ulaşmak oldukça kolay hale geliyor. Evden çıkıp 90 kilometre uzaklıktaki bir yere otobüsle bir saate varmayı bekleyemezsiniz. En azından İstanbul için durum böyle. İstanbul yüzölçümü bakımından büyük bir şehir değil, ancak toplu taşıma araçları ile yol alırken kendinizi Konya’da zannediyorsunuz. Çünkü İstanbul’un bir ucundan bir ucuna arabasız toplu taşıma araçları ile seyahat etmek 3 saat sürüyor. Üstelik mesafe sadece 90 kilometre kadar az iken,Ancak Bolu’da bir araç sahibi iseniz genelde bu gibi şeyleri dert etmezsiniz.

Bolu Vadeli Araba Nasıl Alınır

Bolu’da vade ile araç satın almak istiyorsanız bankaların ve galericilerin kapısını çalmanız gerekiyor. Bankalar uygun faiz oranı ile  vadeli araç kredisi verebiliyor.  Yine galericiler de gayet uygun faiz oranları ve peşinat seçenekleri ile araç sahibi olmanızı sağlıyor. Peki Bolu vadeli araba nasıl alınır?  Vadeli bir şekilde araç satan yerler nerelerdir ?

Bolu’da Vadeli Araba Alınabilecek İlçeler

  • Dörtdivan
  • Gerede
  • Göynük
  • Kıbrıscık
  • Mengen
  • Merkez
  • Mudurnu
  • Seben
  • Yeniçağa

Bolu Vadeli Araba Satanlar

Bankalar : Bolu’da vadeli araç satın almak istiyor ve kredi notunuzun da yüksek olduğunu düşünüyorsanız ilk uğramanız gereken yerler Bankalar olmalıdır. Bankaların ödeme seçenekleri son derece kolay ve esnektir. 30-40 bin TL veya daha üzeri miktarlarda aldığınız kredileri çok kolay ve uzun sürede ödeyebilirsiniz. Bankalar bu konuda esneklik sağlayarak 5 yıla varan taksit seçeneği veriyorlar.

Galericiler : Galericiler de yine senetle ve vade ile araba satın alabileceğiniz yerlerden birisidir. Galericilerden son derece uygun faiz oranı ile 1-2 yıl vadeli araç satın alabilirsiniz. Ancak genel olarak bankalara nazaran daha yüksek faiz talepleri olmaktadır. Eğer bankadan taşıt kredisi alamıyorsanız ikinci seçenek olarak kullanmalısınız.

Yorum Yap