Bitlis Taksitle Araba

Bitlis Taksitle Araba

Araba sahibi olmak isterken birçok ödeme zorluğu karşısında vazgeçmek zorunda kalanlardan mısınız?  Bitlis taksitle araba alma işlemleri için ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Sizlere yardımcı olması noktasında araba sahibi olmak ve taksitle araba sahibi olmanın kolaylıklarını bir araya getirdik.

Araba sahibi olmak birikim yapmak ve yatırım yapmak isteyenlerin ilk hedefi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev almak ve araba almak herkesin hayali hem de birikim yaptığını düşündüğü mal varlıklarıdır. Bu yüzden araba ilk önceliği, eve nazaran daha ucuz olmasından dolayı kapmıştır. Yaşamınızı kolaylaştırırken durduğu yerde değer kazanan araba hem ihtiyaç hem yatırım olarak hayatlarımızda yerini alıyor.

Bitlis Taksitle Araba Nasıl Alınır

Araba almak hem yatırım yapmak hem de yaşamı kolaylaştırmak açısından gerekli dedik. Ancak bunu yaparken de imkanlarımız dahilinde bütçeyi zorlamadan yapmamız gerekmektedir. Ödemelerin ve faizlerin çok yüksek olduğu şu dönemde araba aldığımız fiyattan çok daha pahalıya gelebilir. Böyle olunca da kar zarar dengesi şaşıracaktır. Üstelik çok yüksek faiz oranlarına rağmen kredi çekerek araba satın almak mantıklı değildir. Bankalar taşıt kredisi verirken %70 ve  %50 oranlarında kredi verdiğinden hem alınan krediyi faizle geri ödemek hem de, önceden peşinat sahibi olmak zorundasınız. Taşıt kredisi ile araba almak için mutlaka ön birikim sahibi olmalısınız çünkü bankalar tam kredi vermemekteler.

Taksitle araba almak için, katılım fon mantığı işle çalışan işletmelerden yararlanılabilir. Katılım fonu nedir nasıl çalışır?

Katılım fonu klasik gün usulünün modern formudur. Belirli kişilerin bir havuz şeklinde para biriktirmesi ve her ay toplu paranın bir kişinin hesabına geçmesi mantığı ile çalışan sistemde. 30,20,10 kişilik gruplar bulunur. Taksit ve ödeme koşulları uygun olan herhangi birini tercih ederek rahatlıkla fondan yararlanabilirsiniz. Vade başı vade ortası ve vade sonu şeklinde girilebilen bu fonlar sayesinde taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Bunu yanı sıra bazı oto galeriler de taksitle araba satışı gerçekleştirmektedir. Senetle araba satışı ile karıştırılmaması gereken bu sistemde taksiti direk galeri sahibi yapar. Faiz uygulamasının hiç ya da cüzi miktarda olması esas alınır.

Bitlis Taksitle Araba Alınabilecek İlçeler

  • Adilcevaz
  • Ahlat
  • Güroymak
  • Hizan
  • Merkez
  • Mutki
  • Tatvan

Bitlis Taksitle Araba Satanlar

Bitlis taksitle araba satanlara nasıl ulaşabilirsiniz noktasında sizlere en büyük yardımcı yine internet ve internet siteleri olacaktır. Hemen hemen her firma ve katılım şirketi tanıtımlarını internet üzerinden yapmaktadır. Emin evim, katılım evim bir evim gibi katılım şirketleri bunun yanı sıra her şehirde bir çalışma ofisi de bulundurmaktadır.

Bitlis Birevim katılım şirketinin ulaşım adresi: sahil mahallesi, cumhuriyet caddesi no: 353 Tatvan / Bitlis adresinden ve 0212 622 14 56 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Katılımevim şirketinin ise Bitlis’te şubesi de bulunmamaktadır. En yakın şubesi Van il merkezinde müşterilerine taksitle araba satın almak için hizmet vermektedir.

Yorum Yap