Bir Evim Olsun

Bir Evim Olsun

Finansman kontrolünüze yaparak ev hayallerinizi gerçekleştirmeye ilk adımı atabilirsiniz. Her birimizin ortak cümlesi Bir evim olsun değil mi? Hedef koyarak peşinat toplamaya ve aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi öğrenin.

Ev almak için ilk etapta iyi bir planlama gerekse de akıllı ve tecrübeli bir danışman faizsiz ev edinmeniz için size yardımcı olabilir.

Bir evim olsun diyorsanız öncelikle acilen atmanız gereken bazı adımlar vardır.  Finans raporu hazırlamakla başlayın, tüm borçlarınızı ödemeye başlayın ve elbette şu dakika itibarı ile alışverişe bir son verin. Almak istediğiniz eve ne kadar ödeyeceğini hedef olarak önünüze koyun. Bu peşinat biriktirmenize yardımcı olacaktır.  Maliyetlerden kısmak işe yarayabilir.

Danışmanınıza sormadan karar almayın…

Faizsiz Bir Evim Olsun

Ev almak maddi bakımdan zorlayıcı bir süreçtir. Ev almak istiyorsanız önünüzde esasen iki seçenek vardır.  Nakit yâda taksitle ve taksitle araba almak faiz gerçeğini karşımıza çıkarır. Faiz maalesef almak istediğimiz evi daha pahalıya sahip olmamıza yol açar. Hepimizin nakit olarak ev alma şansı olmadığından elbette faizsiz seçenekler araştırmaktayız.  Bu seçeneklerden biride bir evim.com onların sloganları “bir evim olsundur. Kampanyaları ile vadesiz, peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmanıza olanak sağlayan sistemlere sahip şirket aracılığı ile küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

İlk etapta varsa borçlarınızı ödeyerek kredi notunuzu artırın ve sonrasında küçükte olsa tasarruf etmeye çalışın.

Bir evim olsun avantajları nelerdir?

Peşinat zorunluluğu olmadan ev alma şansını size sunan sistemde yüksek taksitlerde yok, küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ek maliyet yüklenmeden sahip olabilirsiniz.  Beğendiğiniz yerden istediğiniz evi satın alabilirsiniz.  Ucuza mal eden sistemi ile bu sektör yaklaşık 1990 yılından beri aktif işlemektedir.  60 aydan – 480 aya kadar sizin belirlediğiniz şartlar ile ilgili guruba dâhil edilirsiniz. Borcunuzu olması gereken zamandan önce bitirirsiniz.

Her gelir gurubuna özel bir satın alma yöntemi bulunuyor.  Peşinat ödemeden ev sahibi olabilmek mümkün! Bu gerçeğe yüzlerce kişi internet üzerinde bulunan videolarda tanıklık ediyor. Gerçek kişiler ve %100 memnuniyetlerini yüzlerinden görebilirsiniz.

 

Yorum Yap