Balıkesir Peşinatsız Araba Almak İstiyorum! Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Balıkesir Peşinatsız Araba Almak İstiyorum! Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Balıkesir’de peşinatsız araba almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Peki peşinatsız araba nasıl alınır, 0 peşinat ile araba sahibi olabileceğiniz firmalar hangileri merak ediyor musunuz? O halde peşinat ödemesi yapmadan araba sahibi olabileceğiniz seçenekler ile ilgili içeriğimize göz atmaya devam edelim.

Araba sayısının artması, araba kullanan kişi sayısının artmasına da neden oluyor. Toplu taşıma veya benzeri sistemleri kullanmaktan sıkılan kişiler, daha konforlu ve rahat bir yolculuk hayal etmektedir. Durum böyle olunca da birçok birey arabaya ihtiyaç duymaktadır. Ülkemizde birçok ailede birden fazla araç bulunmaktadır.

Peşin parası olan kişiler kolay bir şekilde araç satın alabilmektedir. Fakat araba değeri kadar birikmişi olmayanlar ise farklı araç satın alma yöntemlerine başvuruyor. Bankalar ise araç sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Fakat bankadan satın alınacak aracın tamamı için kredi çekemiyoruz. Banka taşıt kredisi çekmek isteyenlerden ellerinde bir miktar peşinat olmasını talep ediyor. Peşinatı olmayanlara ise taşıt kredisi verilmiyor. Bu nedenle insanlar daha çok peşinatsız araç alma yollarını araştırmaya gidiyor.

Balıkesir Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Bazı kişiler hem araç sahibi olmak istemekte hem de ekonomik durumları buna olanak sağlamamaktadır. Bu kişiler ise taksitle araç satın alma yöntemine başvurmaktadır. Bu kişilerin bu yöntem ile araç satın alması, ekonomik durumları kötü olsa bile fazla zorluk çekmemesini sağlıyor. Kişiler aylık olarak belli bir miktarda para ödüyor. Ev kirası ödermiş gibi ödenen bu miktar ise bütçe planlamasının rahatlıkla yapılmasına olanak sağlıyor. Bu nedenle de hem yüksek meblağlar ödenmiyor hem de geçim sıkıntısı yaşanmıyor.

Araç satın almak isteyen fakat parası olmayan kişiler taksit ödeyerek araç sahibi olabiliyor. Araç anlaşma sağlandıktan hemen sonra ise müşteriye teslim ediliyor. Durumun böyle olması da kişilerin araç satın alabilmek için uzun süre birikim yapmalarına gerek kalmamasını sağlıyor. Çünkü araç bir yandan kullanılırken, bir yandan da ödenebiliyor. Acil olarak araca ihtiyaç duyanlar ise daha önce birikim yapmadılarsa birikim yapmaya ihtiyaç kalmadan araç satın alabiliyor.

Balıkesir Peşinatsız Araba Alınabilecek İlçeler

 • Altıeylül
 • Ayvalık
 • Balya
 • Bandırma
 • Bigadiç
 • Burhaniye
 • Dursunbey
 • Edremit
 • Erdek
 • Gömeç
 • Gönen
 • Havran
 • İvrindi
 • Karesi
 • Kepsut
 • Manyas
 • Marmara
 • Savaştepe
 • Sındırgı
 • Susurluk

Balıkesir Peşinatsız Araba Satanlar

Taksitle araç satın alınmak isteniyorsa öncelikle alınacak olan aracın marka ve model belirlemesi yapılmalıdır. Araç belirlendikten sonra ise bir fiyat araştırması yapmalısınız. Bu işi yapan galericiler, vade farkı uygulamasıyla aracı gerçek değerinin biraz üstüne satmaktadır. Balıkesir ilinde taksit ile araç satın alabilirsiniz. Bu işlemi birçok galeri yapıyor. Fakat Balıkesir’de peşinat ödemeden araç satın almak istiyorsanız bu biraz zor olabilir. Çünkü ilde taksitle araç satan galeriler, aracı almak isteyenlerden peşinat talep etmekte ve geriye kalan miktarı ise 12 takside bölmektedir.

Galericilerin bile peşinat istemesi kişileri büyük firmalara yönlendiriyor. Taksitle ve peşinatsız şekilde araç satışı yapan kurumsal büyük firmalar bulunuyor. Bu firmalardan hangi ilde olduğunuz fark etmeksizin araç satın alabiliyorsunuz. Balıkesir’de birçok galeri bu işi peşinatsız olarak yapmasa da bazı durumlarda ilanlar denk gelebiliyor. Bunların da takibini yapabilirsiniz. Galeriler haricinde ise, sıfır araç satan bayi ve firmalar, Wowwo, Eminevim ve Birevim gibi şirketler taksitle peşinatsız olarak araç satısı yapmaktadır.

BİREVİM

Birevim Tasarruf Finansı, araba sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu finansmana bireysel tasarrufları ile ulaşmasına olanak sağlar. Birbirinden farklı ve dilerseniz kişiye özel araç finansmanı seçenekleri ile siz de peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz. Finansman modelleri hakkında daha detaylı bilgiye www.birevim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

EMİNEVİM

Özellikle televizyon reklamlarında sıkça görmeye alıştığımız ve son olarak Engin Altan Düzyatan’ın reklam yüzü olduğu Eminevim, alt kuruluşu olan Emin Otomotiv firması ile taksitli araç finansmanı sunuyor. Türkiye’nin birçok şehrinde, çok sayıda şubesi olan Eminevim, size uygun olan araba grupları ve ödeme yöntemleri ile hem peşinatsız hem de faizsiz araba sahibi olmanın kapılarını aralıyor. https://www.eminoto.com.tr/ adresindeki iletişim formundan ya da 444 36 46 telefon numarasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

FUZULEV

Eminevim gibi televizyonlarda sıkça reklamlarını gördüğümüz bir diğer firma ise Fuzul Ev. Özellikle Kadir Çöpdemir’in yer aldığı FPK sistemi ile son zamanlarda çok sayıda kişinin araba sahibi olmasına olanak sağlayan Fuzulev’in güncel kampanyalarını öğrenmek isteyen kullanıcılarımız https://www.fuzuloto.com/ adresinden iletişime geçebilir.

Bu paylaşmış olduğumuz firmalardan yalnızca Balıkesir’de yaşayanlar değil, ülkenin hangi şehrinde yaşıyor olursanız olun, başvurabilir ve peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap