Az Peşinat ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Az Peşinat ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Herkes kendi evine sahip olmak istemiyor mu? Aidiyet duygusu, hepimizin hayalidir. Hayalinizdeki evin dekorasyonundan bahçe düzenlemesine her şey çocukluğunuzdan beri belki aklınızdadır. En küçük detaylara kadar hayalini kurduğunuz evinize artık sahip olmaya karar verdiniz. Peki, az peşinat ile ev sahibi olmak mümkün mü?

Yarın rüya evini satın almak için doğru gün az peşinat ile hatta peşinatsız gayrimenkul edinebilirsiniz. . Bir mülkün satımı ve yönetimi ile ilgili finans emlak yönetimi ile ilgili Türkiye 1990 yılından beri kredisiz ev edindiren emlak sektöründe çok yol kat etti.  Kişinin maddi olanaklarına ve ihtiyacına göre Türkiye’nin her yerinde ev veya herhangi bir mülke sahip olmak için tek ihtiyacınız olan iyi bir kredi notuna sahip olmanızdır. Nasıl mı?

Adeta emlak sektöründe melek gibi faizsiz ve peşinatsız ev edindiren şirketler devlet kontrolünde ve denetiminde ülke ekonomisine de katkı sağlıyor.

Emlak şirketlerinin gözünden sektör

Yıllar geçtikçe değişen şey satın alma yaklaşımıdır. Bugün müşteriler tasarruf etmek ister, satın alacakları seçmede çok dikkatli davranır ve gelecekte olası yeniden satış fırsatından endişe duyuyorlar. Geçmişte tuğlaya yapılan yatırımların, tabiri caizse, daha kaygısız olduğu söylenebilir. Bugün daha mantıklılar, uzun bir kriz döneminden sonra piyasa olumlu bir an yaşıyor. Fiyatlar düştü, mülkler daha erişilebilir hale geldi. 2017 yılında satışlarda bir önceki yıla göre artış gösteren anketler ile teyit edildiği üzere emlak piyasasına duyulan güven geri dönüyor. Ekonomiyi ve emlak sektörünü canlandıran yastık altı paralar faizsiz ve peşinatsız ev edindirme şirketleri tarafından piyasaya aktarıldı.  27 senede bir hayli yol kat eden sistem aracılığı ile binlerce kişi ev sahibi oldu.

Noter huzurunda yapılan çekiliş ile hangi sıradan evinize kavuşacağınız belirleniyor. İster yerleşmek için isterseniz yatırım için ev alarak fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Az peşinat ile ev sahibi olmak mümkün!

Mülk alırken karşılaşabileceğiniz zorluklar nelerdir?

Çoğu insan, bir mülk satın alırken karşılaşılacak en büyük zorluğun fiyat olduğuna inanmaktadır. Gerçekte en zor şey, bürokratik uygulamalar ve doğru satış noktasından emlak edinmektir.

Bugün internet, emlak portalları, sosyal medya, bir emlak danışmanı olmadan ev almanın kolay olduğunu söylüyor. Ancak yanılsamadan başka bir şey değil. Size önerimiz uzman firmalar ile çalışmanız yönündedir.

Bugün hizmetimizin gerçek değeri, yasal, teknik, finansal ve ekonomik becerilerin yanı sıra diğer profesyonellerle ilişkileri yönetme becerisi gerektiren alım satım sürecinin en hassas aşamalarına dikkat etmektir.

Yorum Yap