Bilecik Vadeli Araba

Bilecik Vadeli Araba

Bir araba satın almak günümüzde pek çok insanın hayali. Bildiğiniz gibi toplu taşıma araçları ile seyahat etmek kimi zaman son derece yorucu ve sıkıcı olabiliyor. Bu aşamada otobüs camından bakarken ilk düşündüğümüz şey küçük bir arabam olsa yeter düşüncesi oluyor. Türkiye dışında pek çok ülkede araba sahibi olmak son derece kolayken, ülkemizde yüzde 60’ları bulan ÖTV, yine bu oranlara yakın Motorlu Taşıtlar Vergisi işi iyice zorlaştırıyor. Bilecik’te oturan vatandaşlar, hem araba sahibi olmanın zorluğunu hem de araba satın almanın zorluğunu bir arada yaşıyor. Biz de araba satın almayı kolaylaştıracak yöntemleri sizin işin keşfettik ve bu yazıda vadeli olarak araba satın alabileceğiniz Bilecik Vadeli Araba satan firmalar hakkında ve Vadeli araç satın almak hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Bir araba satın almak istediğinizde en kötü 25-30 bin lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Üstelik asgari ücretle çalışıyorsanız arabaların aylık giderlerini ödemeniz söz konusu bile değil. Arabanız benzin ile çalışıyorsa en kötü aylık 500 liralık bir benzin gideriniz olacak. Üstelik arabanızın yıllık 1500 lirayı geçen muayene ve bakım ücretleri de sizi bunaltacak. İşte tüm bu masrafları karşılamak epey zor iken, bir de arabaya peşin para verip elinizdeki birikmişi de gözden çıkarmak epey zor bir durum. Peki Bilecik Vadeli Araba veren yerler, firmalar hangisidir? Hangi firmadan vadeli taksitli araba satın alınabilir ?

Bilecik Vadeli Araba Nasıl Alınır

Vadeli ve taksitle araç satın almak çoğu zaman iyi bir tercihtir. Çünkü insanların her daim paraya ihtiyacı vardır ve bir araca peşin para vermek çoğu zaman bizleri zor durumda bırakabilir. 2020 yılında doğru taşıt kredisi faizlerinin de %10’lara kadar düşmesi aracı taksit ile almayı daha kolay hale getiriyor.  Peki Bilecik Vadeli Araba Nasıl Alınır? Bilecik Vadeli Araba Satan Yerler Neresidir?

Bilecik’te Vadeli Araba Alınabilecek İlçeler

  • Bozüyük
  • Gölpazarı
  • İnhisar
  • Merkez
  • Osmaneli
  • Pazaryeri
  • Söğüt
  • Yenipazar

Bilecik Vadeli Araba Satanlar

Peşin ödeme gücünüz yoksa araba almak için vadeli satın alım iyi bir tercih olabilir. Faizi düşük olan, ödeme güçlüğü yaratmayacak bir firmayla çalışmak çoğu zaman doğru bir seçim olabilir. Vadeli araba satın almak için ilk uğrayacağınız yerler, araba galerileridir. Araba galerileri, sizin adınıza bankadan kredi çekerler ve galeri sahibi çektiği kredi ile araç sahibine araç parasını peşin öder. Bu aşamadan sonra, galerici hem komisyonunu alır hemde ödeme gecikeceği için faiz komisyonu talep eder.

Yani örnek olarak yıllık %12 faiz ile sizin adınıza taşıt kredisi çeken bir galerici,  size %20 faiz ile krediyi ödettirilebilir. Eğer firma küçükse yüksek komisyon alırken, büyük firmalar %2-3 ekstra komisyonu yeterli bulur.  Bu durumda galerici 100 bin TL bankadan kredi çeker ve araç sahibine 100 bin TL’yi peşin öder. Aracı da size 105 bin TL’den satar. Bankadan kredi çekip ödediği için galericinin yıl sonuna kadar bankaya 112 bin TL ödemesi gerekir. Sizden ise 125 bin TL alacaktır. Böylelikle galerici de 100 bin liralık bir araç satışından 13 bin TL kar edecektir.

Yorum Yap