Artvin Peşinatsız Araba

Artvin Peşinatsız Araba

Yeni bir araba almak veya aracınızı yenilemek istiyor olabilirsiniz. Fakat araç fiyatları cep yakan şekilde. Bu nedenle insanlar araç almakta zorluk çekebiliyor. Özellikle sıfır bir araba almak istendiğinde dikkatimizi çeken fiyatlar bizi biraz korkutuyor.

Yeni araç sahibi olmak isteyen kişiler, kredi, borç, taksit gibi birçok seçeneğe başvuruyor. Tabi her yönteme göre farklı farklı ücretler ve farklar da ortaya çıkıyor. Kredi çekildiğinde banka tarafından uygulanan faiz, borç alındığında toplu geri ödenme gereği, taksitle araç alındığında ise istenen peşinat araç almak isteyenlerin gözünü korkutabiliyor. Fakat peşinatsız olarak taksitle araç alabiliyorsunuz. Ama bu işlemi sadece belli başlı firmalar yapıyor.

Artvin Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araç almak için, belirli galeriler veya şirketler ile görüşme yapmak gerekir. Peşinatsız olarak alınan araçlar, kişilerin hem toplu ödeme yapmamasına hem de bütçesini zorlamamasına yardımcı oluyor.

Belli bir birikimi olmayan, bu nedenle de taksit ödeyerek araba almak isteyen kişiler, peşinat ödemesi de yapmak istemeyebiliyor. Kişiler, aldıkları aracın ödemesini aynı ev kirası ödermiş gibi yaptığı için, aylık bütçelerini bu ödemelere göre ayarlıyor. Durumun böyle olması ise aile geçindiren bireylerin daha rahat eve bakabilmesine, ekonomik sıkıntı çekilmemesine, aylık gelirin ise kişiye yetmesine yardımcı oluyor.

Peşinatsız olarak taksitle araç almak isteyen kişiler, aracı alacağı yer ile senetler imzalamaktadır. Bu senetler ise her ayın belli günü yapılan ödeme sonrasında müşteriye teslim edilmektedir. Bazı galeriler veya satıcılar tek senet ile bu işlemi yaparken, bazıları ise taksit miktarı kadar senet yapıyor. Taksit ile araç sahibi olmak istiyorsanız yaptırabildiğiniz kadar fazla senet yaptırmanız daha iyi olacaktır.

Artvin Peşinatsız Araba Alınabilecek İlçeler

  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Kemalpaşa
  • Merkez
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Artvin Peşinatsız Araba Satanlar

Artvin’de peşinatsız olarak araç satışı yapan birçok galeri bulunmaktadır. Bu galeriler size belli taksitlendirmeler yaparak ödeme kolaylığı sağlamakta, hiç peşinat talep etmemektedir. Galeriler ile gerekli görüşmeleri sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, araçları gözlemleyebilirsiniz.

Bu işi yapan bireysel şirketler bulunduğu gibi, bazı kurumsal şirketler de vardır. Bu şirketlerden alım yapmak ise daha fazla güven teşkil ettiği için kişilerin içleri daha rahat olmaktadır. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Wowwo bu işi yıllardır kurumsal bir şekilde yapmaktadır. Araç sahibi olmak isteyenlere araç değeri kadar senet yaptıran firma, işlemlerin başlamasıyla beraber hızlı bir şekilde aracı müşteriye teslim etmektedir. Araç sahibi ise bütçesine göre taksit seçeneklerinden faydalanarak Wowwo’nun belirlediği günlerde taksit ödemesini yapmaktadır. İsmi ve kurumsallığıyla ön plana çıkan firma, uzun yıllardır bu hizmeti vermesi ve birçok müşterisinin olması nedeniyle daha güvenli gözükmektedir.

Katılım Evim gibi, yıllardır hizmet vermekte olan ve bünyesine katılanları ev sahibi yapan firmalar da bu hizmeti vermektedir. Bu firmada sistem ortak bir havuz oluşturulmasıyla yapılmaktadır. Her ay ise çekilişle belirlenen üyeler araç sahibi olmaktadır. Bu sistemde de hiç peşinat ödenmesi yapılmamaktadır. Fakat araç sahibi olabilmek için biraz beklemek gerekebilir.

Yorum Yap