Benimevim

Tertemiz bir hayaliniz var ve bu hayali gerçek kılmak için çaba sarf ediyorsunuz. Para biriktirmeye, her ay kenara bir miktar birikim ayırmaya, bu sayede ev almaya gayret gösteriyorsunuz. Ancak, tüm bunlar için gösterdiğiniz çaba bir türlü sonuç vermiyor ve hayalinizi gerçekleştiremiyorsunuz. Bunun altında yatan sebeplerden biri yeterince tasarruf yapmadığınız, diğeri ise banka kredisi ile hem temiz duygularınızı kirletmek istememeniz hem de bu yükün altına girmekten korkmanızdır.

Bu durumda Benimevim ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Benimevim ile hayallerinize kavuşmanız an meselesi.

Benimevim Nedir?

İnsanlığın var oluşundan bu yana ihtiyaç duyduğu dört duvar ve güvenli bir yaşam alanı, günümüzde ev olarak anılıyor. Ev, insan için her zaman olmazsa olmaz olgulardan biridir. Kendisi ve ailesinin başını bir çatı altında güvenle yaşatmak, aile unsurunu sıcacık bir yuvada buluşturmak herkesin hayalidir.

Benimevim, ev almak için aynı amaç uğruna çalışan, çabalayan, ortak bir paydası olan insanları bir araya, sizleri banka faizine bulaştırmadan ve bu yükün altında ezilmeden ev sahibi yapan sistemlerden biridir. Benimevim’in amacı, bu kutsal amaç uğrunda hem faizden kurtulmanız hem de güvenle ve zorlanmadan ev almanızı sağlamaktır. Ayrıca aynı sistem ile yalnızca ev değil, araba almanız için de Benimevim ile çalışabilirsiniz.

Benimevim Sistemi

Benimevim, kendine has ödeme, peşinat, çalışma bedeli ve sistemi ile diğer tanıştığınız firmalardan çok farklı bir hizmet sunuyor.

Benimevim’in sisteminde yer alan farklılıklar;

 • Peşin organizasyon ücreti şartı yok
 • Teslimat öncesi esnek ödeme şansı mevcut
 • Alacağınız ev için aylık asgari taksit ödemesi %0,75 uygulaması mevcut
 • Kura yok, Puan sistemi var
 • Kira desteği mevcut
 • Ödediğiniz paranın tamamını alarak teslim öncesi sistemden çıkabiliyorsunuz
 • Ev değerinin %5’i kadar tamir-tadilat desteği var (15.000 TL’ye kadar)
 • Tapu ve harç masrafları dahil ödeme seçeneği var
 • Fazla ödemelere ödül var
 • Taşınma ve diğer masraflara katkı sistemi var
 • Grup yok işte bu ve benzeri farklılıklar, yalnızca Benimevim sisteminde bulunuyor.

Kısaca açıklamak gerekirse, diğer firmaların aldığı peşin organizasyon ücretini almadan, isterseniz iptal durumunda tüm paranızı alarak sistemden çıkabileceğiniz, kurasız, masrafsız, ek harcamasız ve üstüne üstlük taşınma ve tadilat gibi masraflar ile dahi sisteme giriş yapacağınız ve her şeyi taksitle ödeyebileceğiniz benzersiz bir sistemimiz mevcut.

Benimevim Yorumları & Şikayetleri

Benimevim, müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışır. Sistemimiz mağdur yaratmayan ve insanı konu alan bir sistem olduğundan internet üzerinde Benimevim ile ilgili herhangi bir şikayet bulamayacaksınız. Herkesin memnuniyeti ve istikbali doğrultusunda çalışan uzman kadromuz ve firmamıza dair yorumlara internet ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.